Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

Tauragės nekilnojamojo turto agentūra Rėmėjų nuoroda Tauragės nekilnojamojo turto agentūra UAB „Tauragės nekilnojamo turto agentūra“ teikia paslaugas, susijusias su nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu ir nuoma. Padeda išsinuomoti nekilnojamąjį turtą, sutvarko ir parengia visus būtinus dokumentus turto pirkimo ir pardavimo sandoriams. Padeda atlikti nekilnojamojo turto teisinę registraciją. Klientui pageidaujant formuoja žemės sklypus, keičia jų tikslinę paskirtį. Pagal klientų poreikius pastato pastatus, įrengia patalpas pardavimui arba nuomai.
Specializuota medinių vidaus durų ir baldų gamybos įmonėRėmėjų nuoroda Specializuota medinių vidaus durų ir baldų gamybos įmonėUAB „Durima“ – esame specializuota medinių vidaus durų ir baldų gamybos įmonė. Gaminiams naudojame tik natūralią ąžuolo, uosio ir pušies medieną. Projektavimo ir gamybos veiklą vykdome nuo 1994 m., todėl siūlome ne vien tipinius gaminius, bet ir įgyvendiname individualius užsakymus.
Žūklės prekėsRėmėjų nuoroda Žūklės prekėsTeisingai pasirinkti žūklei būtini reikmenys ir įranga, masalai ir jaukai, patogi apranga, patikima avalynė, turizmo prekės – visa tai leis tikrai turiningai praleisti laisvalaikį žvejojant. Mūsų tikslas – patenkinti Jūsų poreikius komplektuojant žvejybinį ir poilsio arsenalą. Aplankę šią sveitainę arba žūklės reikmenų parduotuvę.
Visi akmens darbaiRėmėjų nuoroda Visi akmens darbaiJau dešimt metų mes specializuojamės statybų iš akmens srityje. Esame šios srities profesionalai dirbantys visoje Lietuvoje. Apie mūsų profesionalumą byloja ne tik mūsų svetainėje pateikiamos nuotraukos, tačiau ir puikūs klientų atsiliepimai! Mūsų komanda Jums įrengs tvorą, laiptus, grindinį, lauko/vidaus židinį, pastatys pavėsinę arba apipavidalins namo fasadą, cokolį iš Jūsų turimų arba mūsų atsivežtų akmenų. Dirbame ir su lietuviškais skaldytais akmenimis, ir su iš Europos importuotais akmenimis. Taip pat akmenis atsigabename iš Italijos, Pakistano, Kazakstano ir kitų egzotiškų šalių. Visas paslaugas atliekame nuo pradžių iki galo patys, tad Jums nereikės rūpintis nei pamatų paruošimu, nei įrankiais reikalingais darbui.
Naujos statybos namai KauneRėmėjų nuoroda Naujos statybos namai Kaune„Kačerginės rezidencija“ – tai naujas projektas Kauno pakraštyje, visai šalia miesto, tačiau saugomas jaukaus gamtos prieglobsčio. Vos 15 butų, 3 aukštų kompaktiškas ir patogus namas, įsikūręs nejudrioje, tyla ir ramybe alsuojančioje Kačerginėje. Toks šiuolaikiškas būstas atitiks kiekvieno troškimą gyventi ir ilsėtis kokybiškai, mėgautis privatumu, bet kartu ir nenutolti nuo miesto centro, svarbiausių objektų bei šurmuliuojančio miesto ritmo „Kačerginės rezidencija“ - tai vieta, kur harmoningai dera gamtos prieglobstis ir ramybė su miesto privalumais ir patogumu.„Kačerginės rezidencijoje“ yra suprojektuota 15 kelių skirtingų planų butų. Pagal savo poreikius gyventojai gali pasirinkti 2 arba 3 kambarių butus. Kiekvienas butas turi balkoną arba stogo terasą.
Svečių namai LiepaRėmėjų nuoroda Svečių namai LiepaSvečių namai Liepa įsikūrė renovuotame Šilutės burmistro Martyno Redveikio name. Burmistro namas buvo pastatytas 1936 metais, todėl namo architektūra tiesiog alsuoja senąja Šilute. Renovavus pastatą ir pakeitus jo paskirtį į svečių namus, buvo stengtasi išlaikyti autentiškas detales. Apsistoję Liepoje tikrai pajusite nepaprastą aurą.
švaros prekėsRėmėjų nuoroda švaros prekėsMes esame oficialūs profesionalių valymo priemonių - DASTY ITALY atstovai Lietuvoje. Šie gamintojai yra žinomi pasaulyje jau kelis dešimtmečius ir yra užsitarnavę tikrų profesionalų vardą. Jų gaminama produkcija - efektyvi, patikima ir ekonomiška, skirta kasdieniam valymui namuose, biuruose ir pramonėje. UAB "Domika" yra oficialus Italų gamintojo "Dasty"atstovas baltijos šalims, kuris užsiima valymo prekių didemnine ir mažmenine prekyba. Parduodamos prekės atitinka visus kokybės, prekių pristatymo ir grąžinimo garantijas.
Roletai diena naktisRėmėjų nuoroda Roletai diena naktisPusiau peršviečiamu, pusiau nepralaidžiu audiniu. Saulės šilumos mažinimui. Pastaruoju metu populiariausias audinys. Labai dažnai naudojamas vietoje dieninės užuolaidos. Galimybė rinktis mechanizmo spalvą pagal Jūsų langus. Platus audinių ir spalvų pasirinkimas.
Ekspres pervežimaiRėmėjų nuoroda Ekspres pervežimaiMB "Legtal code" veikia nuo 2015 metų, tai yra nedidelė įmonė, kuri teikia ekspres krovinių pervežimo paslaugas, jauna, tačiau atvira naujiems pasiūlymams, užtikrinanti saugų ir savalaikį krovinių pristatymą. Siekiame užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir nuolatinį bendradarbiavimą. Vežami kroviniai yra drausti, taip pat teikiame krovinių ekspedijavimo bei tarptautinio perkraustymo paslaugas.
IP kameros, vaizdo stebėjimo sistemosRėmėjų nuoroda IP kameros, vaizdo stebėjimo sistemos• Kokybiškai įrengiame lauko ir patalpų vaizdo stebėjimo sistemas. • Vaizdo sistemų montavimas, projektavimas, modernizavimas, priežiūra, remontas. • Patalpų vidaus ir išorinės lauko valdomų, analoginių, IP, CVI kamerų montavimas. • Įrengiame automobilių numerių atpažinimo sistemas ANPR. • Įrengiame vaizdo stebėjimo sistemas daugiabučių namų bendrijoms. • Žmonių srautų skaičiavimo sprendimai.