100 naujausių nuorodų

Baidarių nuoma Baidarių nuomaBaidarių nuoma su nakvyne plaukiant Verknės upe
Vonios restauravimas Vonios restauravimas Vonios restauravimas KAUNAS 8 608 86859 VILNIUS 8 606 63579 KLAIPĖDA 8 617 13178. Šiuolaikiškas vonių restauravimas. padengimas titano polimero danga 3 sluoksniais. karšto liejimo technologija. Restauracija pritaikyta darbui namų sąlygomis. Paslauga teikiama nuo 1995 metų (27m.) * "Titan polimer max" (JAV). Aukščiausios atsparumo klasės danga. * KRUOPŠTUS DARBAS - AUKŠTA KOKYBĖ . * Senos gamyklinės dangos šalinimas - BE DULKIŲ. * Pažangi liejimo technologija - BE DULKIŲ. * Platus spalvų pasirinkimas. (yra pavyzdžiai). * Išskirtinai ilgas restauruotos vonios tarnavimo laikas. YPATINGAI TVIRTA DANGA . (neskilinėja, nesilupa) - tai laiko patikrinta * DETALI INFORMACIJA VISOJE LIETUVOJE teikiama tel. 8-673-56679 arba 8-617-13178. internetinis adresas - WWW.VONIUNAUJINIMAS.LT
Rocket Fibro Rocket FibroRocket Fibro cementas – tai naujos kartos pakuoto cemento produktai, leidžiantys lengvai pasiekti profesionalų rezultatą.
Addere Care Addere CareAddere Care slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė įsikūrusi 2020 m. Trakuose, ant Babruko ežero kranto, buvusio viešbučio pastate, kuris atnaujintas ir pritaikytas ligoninės reikmėms. Slaugos namų erdvės suplanuotos taip, kad gyventojai jaustųsi kaip jaukiuose namuose: gyventų patogiuose kambariuose, turėtų atskiras maitinimo, bendravimo ir laisvalaikio erdves, o pasivaikščioti galėtų erdviame kieme.
Miesto Medicinos Centras Miesto Medicinos CentrasViename gražiausių sostinės rajonų, Antakalnyje, Jūsų laukia moderni medicinos, endobiogenikos ir odontologijos klinika „Miesto medicinos centras“, kurioje klasikinė medicina dera su individualizuotu požiūriu. Mūsų kvalifikuotas personalas nuoširdžiai ir profesionaliai pasirūpins kiekvienu pacientu bei patars kaip saugoti ir puoselėti sveikatą.
Made By GROW Made By GROWGamtos kuriama harmonija, žalumos skleidžiama ramybė bei mistiškumu pulsuojančios kompozicijos – visa tai yra GROW. Augantis ryšys su gamta, augantis emocinis atsipalaidavimas, augantis pilnatvės jausmas kiekvienam akimis narstančiam GROW dizainą.
Uogos į namus Uogos į namusŠviežios uogos į namus ar ofisą bus tikra vitaminų dozė tiesiai iš gamtos. Stiprinkite savo imuninę sistemą su sultingais vaisiais, daržovėmis bei uogomis už itin gerą kainą. Atraskite naujus skonius su "uogosinamus"!
Laukorubai.lt Laukorubai.ltLauko rūbai vaikams ir suaugusiems. Skandinaviškų, itin kokybiškų lauko drabužių ir batų el. parduotuvė.
Ekskomisaru biuras Ekskomisaru biuras„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, teikianti visas saugos paslaugas. Ilgametė mūsų patirtis bei pažangiausių technologijų naudojimas leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas.
Ekologiškas maistas kūdikiams ir vaikams Ekologiškas maistas kūdikiams ir vaikamsSiūlome platų sveiko maisto asortimentą mažyliams iki 3 metų: grūdų košes, pieno mišinius, mėsos, žuvies, daržovių ar vaisių tyreles. Visi BabyBio produktai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų, ekologiškų ingredientų, be pridėtinio cukraus ar druskos