Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

Ypatingos kelionėsRėmėjų nuoroda Ypatingos kelionėsKviečiame išbandyti savo jėgas turistiniuose žygiuose kalnuose ir laimę žvejyboje - kelionės skirtos tiems, kam nesvetima kuprinė ir palapinė, kas nesibodi sunkesnių ir ekstremalių sąlygų. Keliauti po Lietuvą, susipažinti su mūsų kultūra ir tradicijomis, pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Į pažintinius - kultūrinius maršrutus, kurie driekiasi gamtos ir istorijos sukurtais takais, kur istorinė aplinka suteikia laiko bei erdvės romantikai, draugystei ir ramybei.
UAB "Elante" - buhalterinės apskaitos paslaugosRėmėjų nuoroda UAB "Elante" - buhalterinės apskaitos paslaugosDuomenų tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Darbo užmokesčio apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Įmonės interesų atstovavimas patikrinimo metu. Pranešimų apie darbuotojų priėmimą-atleidimą paruošimas ir pateikimas Sodrai. Mokestinių deklaracijų rengimas ir teikimas.
Unikalūs dirbiniaiRėmėjų nuoroda Unikalūs dirbiniaiUnikalių rankdarbių parduotuvė, kurioje rasite netik orginalių vienetinių rankdarbių, bet taip pat ir priemonių jiems pagaminti. Parduotuvėje pardavinėjami tiek profesionalų, tiek ir paprastų rankdarbių mylėtojų darbai. Organizuojame įvairius rankdarbių kursus suaugusiems ir būrelius vaikams. Taisome drabužius. Priimame individualius užsakymus.
Elektros instaliacija - Apsaugos sistemosRėmėjų nuoroda Elektros instaliacija - Apsaugos sistemosMūsų veiklos sritys – gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės bei kitų patalpų elektrotechnikos ir apsaugos sistemos darbai. Atliekame: elektros instaliacija; apsauginė - priešgaisrinė signalizacijos; vaizdo stebėjimo sistemas; televizija; kompiuteriniai - telefoniniai tinklai. Didelė darbų patirtis. Dirbame visoje Lietuvoje
UAB Kauno gerbuvis - viskas statyboms ir aplinkotvarkai Rėmėjų nuoroda UAB Kauno gerbuvis - viskas statyboms ir aplinkotvarkai Statybine technika, nuoma, paslaugos; statybinės birios medžiagos; aplinkotvarka; metalo gaminiai; žaliuzės, roletai, vartai, tvoros; vidaus apdaila ir remontas; buitinių nuotekų valymo sistemos ir dar daugiau...
Parduodami interneto svetainių adresaiRėmėjų nuoroda Parduodami interneto svetainių adresaiGausybė parduodamų interneto svetainių adresų. Galbūt čia rasi savo verslo idėją?
Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.Rėmėjų nuoroda Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas padedantis surinkti pinigų vargstantiems žmonėms. Fondui vadovauja ir TV laidą veda Edita Mildažytė.
SAWANA - būsimai mamaiRėmėjų nuoroda SAWANA - būsimai mamaiSAWANA - Stilingi ir jaunatviški drabužiai būsimai mamai.