100 naujausių nuorodų

Marketingas Kitaip ir kaip pradėti verslą Marketingas Kitaip ir kaip pradėti versląMarketingas Kitaip - darbas namuose ar tiesiog po palme. Marketingas kitaip - tai tinklinis marketingas, dar vadinamas tinkline rinkodara, daugiapakope rinkodara. Tai gali būti ir darbas namuose, kelionėse ar tiesiog po palme. Kas tai yra tinklinis marketingas, žiūrint iš profesionalo pusės? Kam ir kodėl verta pradėti verslą be finansinės rizikos ir be didelių investicijų? Kam net neverta? Kaip užsidirbti pinigų daugiau? Kaip pasirinkti tinklinio marketingo kompaniją, kad nenusvilti ir nenusivilti? Kaip pradėti verslą? Kaip sėkmingai vystyti savo verslą ir gauti trokštamą rezultatą? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus bei didžiausias paslaptis nuo A iki Z rasite tinklinis marketingas.
JurateCity.lt JurateCity.ltPatikimi Nekilnojamo Turto Klaipėdoje Tarpininkai Siekiama padėti kiekvienam klientui išsirinkti tinkamiausią būstą Lietuvos uostamiestyje - Klaipėdoje. Ilgalaikė patirtis leidžia suprasti kliento poreikius bei surasti ir pasiūlyti būstą pagal kiekvieno kliento galimybes.
Garažo vartų gamybaRėmėjų nuoroda Garažo vartų gamybaĮmonė užsiima garažo vartų gamyba. Taip pat gaminame ir priedus reikalingus garažo vartams, jų automatikai. Gaminame kelio stulpelius, barjerus, kelio užtvarus ir visus kitus aksesuarus.
Motociklų remontas, atnaujinimasRėmėjų nuoroda Motociklų remontas, atnaujinimasMotogrupe - born from an idea and passion for motorcycles and the great desire to help others to get and feel that taste of freedom by helping to get their dream motorcycles for the affordable price from UK and USA auctions. It doesn't matter where You live in EU, we can still help You to get Your motorcycle.
We are an IoT company that developsRėmėjų nuoroda We are an IoT company that developsLematics - We are an IoT company that develops, installs and maintains solutions for efficient management of transport, personnel and various technology. It is a user-friendly solution based on the principle of advanced telematics equipment manufactured in Lithuania and recognized worldwide, which can be adapted to different requirements and adapted to many scenarios.
Konsultavimo įmonėRėmėjų nuoroda Konsultavimo įmonėMūsų siūlomi sprendimai yra ilgametės patirties ir praktinės patirties rezultatas, o jų tikslas - optimizuoti turimus išteklius, kad būtų galima pasiekti geresnį bendrą gamybos įrenginių veikimą. Visi etapai, nuo kūrybinio iki operatyvinio, yra stebimi labai atsargiai ir garantuojant kokybiškus kompetencijos standartus, į kiekvieną projektą integruojame geriausius galimus technologinius sprendimus, todėl kiekvienas projektas yra „unikalus“ atsisakant standartizacijos idėjos.
Betonavimas ŠilutėjeRėmėjų nuoroda Betonavimas ŠilutėjeGrindų betonavimas yra atsakingas veiksmas, kadangi nuo to, kaip kokybiškai bus išbetonuotos grindys, priklausys tai, ar neatsiras nelygumų. Nesunku suprasti, kad išbetonuoti didelį plotą grindų yra kur kas lengviau nei mažas patalpas.
Statybos ir apdailos darbaiRėmėjų nuoroda Statybos ir apdailos darbaiUAB Oderna - statybos ir apdailos darbus atliekanti kompanija. Veiklos vieta - Klaipėdos apskritis. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys 5 metų darbo patirtį skandinavijos šalyse. Pasisėmę didžiulį bagažą praktikos mūsų specialistai nuo 2018 metų pradėjo teikti paslaugas Lietuvoje UAB Oderna vardu. Nors įmonės veikla dar nėra ilga, bet jau spėjome susirinkti, nemažai atsiliepimų apie mūsų įmonės teikiamas paslaugas.
Plagiato tikrinimas Plagiato tikrinimasPlagiato tikrinimas su nauja sutapimų aptikimo sistema. Tikrina dokumentus dėl plagiato. Sistema veikia online ir kainuoja 9 eur už vieną dokumentą. Skirta studentams, dėstytojams, universitetams ir kolegijoms.