100 naujausių nuorodų

Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėRėmėjų nuoroda Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėPagrindiniai šios asociacijos veiklos tikslai – skatinti Šilutės, kaip žuvininkystės regiono, ekonomikos augimą, darbo vietų steigimą, plėtoti pakrančių ir sausumos bendruomenių įdarbinimo galimybes, siekti geresnės gyvenimo kokybės, atstovauti šio verslo interesams. Savo tikslų siekti asociacija numato pasitelkdama ES struktūrinių fondų 2014-2020 m. finansinę paramą.
Automobilių pervežimasRėmėjų nuoroda Automobilių pervežimasĮmonė buvo įkurta 2004 m. Vaidoto Mozūraičio iniciatyva, siekiant pervežti naudotus automobilius iš vakarų Europos į rytų Europą, taip pat prekiaujant kokybiškais, naudotais automobiliais.
Krovinių, siuntinių pervežimaiRėmėjų nuoroda Krovinių, siuntinių pervežimaiĮmonė vykdo veiklą susijusią su tarptautiniais perkraustymais, skubiais siuntiniais, daliniais krovinių pristatymais. Dalinių krovinių pervežimas - vienas iš transdeliveris veiklos krypčių. Ši paslauga reikalinga įvairių dydžių kompanijoms: nuo individualių iki stambių gamintojų ar importuotojų.
UAB Valdau NT UAB Valdau NTPrieš investuojant į nekilnojamą turtą visada reikia įsivertinti objektą ir pasidaryti galimybių studiją. Profesionalios konsultacijos visada leidžia įsivertinti esamą situaciją, numatyti ateities veiksmus, prognozuoti rinkos tendencijas, numatyti alternatyvas ir priimti tinkamiausią sprendimą Jūsų sėkmei.
Šiltnamiai ŠiltnamiaiŠiltnamiai pigiau, gera kaina, didelis pasirinkimas. Prekiaujame Rusiškais, Baltarusiškais šiltnamiais Titan, Agro ir Botanik. Taip pat ir Lietuviškais Klasika, Garant, Gaspadinė, Gaspadorius, Sanus. Lauko praustuvai, medžio apdirbimo staklės, pavėsinės, lauko dušai, šiltlysvės rasite visko.
Tkortele.lt Tkortele.ltTeikiamos technologinės kortelės ir technologinio projekto parengimo paslaugos
Batutas.pro Pripučiamų batutų nuoma Klaipįda,Kretinga,Batutas Vaikų šventėms gimtadieniams,renginiam Batutas.pro Pripučiamų batutų nuoma Klaipįda,Kretinga,Batutas Vaikų šventėms gimtadieniams,renginiamBatutas.pro Pripučiamų batutų nuoma Klaipėda, Kretinga Palanga ,Plungė ir visoje Lietuvoje, Batutas Vaikų šventėms gimtadieniams, renginiams Užsisakius batutą (Skambinkit 860323413) atvežame į nurodytą vietą, sumontuojame pririšame, taii gali užtrukti ape trisdešimt minučių ir pasibaigus gimtadieniui vakare pasiimame.Bet kokiame renginyje,ar tai būtu įmonės sąskrydis,ar partijos suvažiavimas,ar koks kitoks pasilinksminimas dažniausia vaikams tr0ksta pramogų. Net ir su vienu pripučiamu batutu galima užimti nemaža vaikų kiekį. Patenkinti būna visi ir vaikai ir tėvai. Prie batuto visada yra žmogus kuris prižiūri tvarka, batutą ir jame žaidžiančius vaikus.Populiariausi įmonių ar kaimo bendruomenių užsakymai, kai yra didelis kiekis įvairaus amžiaus vaikų, tai pripučiamų batutų parkas.Sumontuojame, pripučiame kelis skirtingo tipo batutus ir juose gali žaisti vaikai nuo 1meų iki 16,ant batuto ringo galite surengti net suaugusiu varžybas.Viska galime sutarti,sukomplektuoti,suderinti geriausią kainą(skambtelkit 860323413). Praleiskite gerai ir turiningai laiką su šeimomis, draugais, bendradarbiais. Ir stiprinkite komandine dvasiąOrganizuojate miesto, miestelio, kaimo, ar kaimelio Švente,Ieškote kuo daugiau pramogų ir atrakcionų vaikams. susitarsime dėl visko Mes galime patys susirinkti pinigėlius iš norinčių papramogauti vaikų (tėvelių). Padarome lankstų kainos(3 eur) ir laiko (jei nėra eilės laikas ant batuto neribojamas) santikį. Pripučiamų batutų remontas siuvimas, klijavimas,
Tarptautinis palaikų pervežimas Tarptautinis palaikų pervežimasMES PUIKIAI SUVOKIAME IR SUPRANTAME, KAIP GALI BŪTI SUNKU IR NEPAKELIAMA KAI JUMS ARTIMAS ŽMOGUS UŽGĘSTA, YPAČ KAI TAI NUTINKA SVEČIOJE ŠALYJE. Mūsų Pagrindinis Tikslas Suteikti Jums Visokeriopą Pagalbą Šiuo Sunkiu Momentu Tarptautinis palaikų parvežimas iš užsienio visą parą. Dokumentų tvarkymas ir kremavimo paslaugos. 24/7
Flokati FlokatiKokybiški vilnos gaminiai: patalynė, drabužiai, vilnonės juostos, žaislai ir aksesuarai. Ekologiškos, šiltos ir praktiškos prekės iš natūralios vilnos.
Vidaus apdailos darbai kaune Vidaus apdailos darbai kaunePlytelių klijavimas kaunas, Pertvarų statymas kaune (GKP, OSB, PVC, MDF). Laminuotu grindu irengimas-laminato klojimas kaunas, parketlenčių klojimas kaune. ITEMPIAMOS LUBOS KAINA NUO 10,€, ITEMPIAMŲ LUBU MONTAVIMAS VISOJE LIETUVOJE!