Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

Vežame greitaiRėmėjų nuoroda Vežame greitaiEsame kelyje jau 11 metų, turime nemažai patirties, todėl viskas vyksta greitai, saugiai bei patikimai. Kelionės metu keleiviai bei kroviniai yra drausti. Kelionės metu jus saugiai veš du vairuotojai, galėsite mėgautis atlenkiamomis sėdynėmis, kuriose galėsite patogiai įsitaisyti ir mėgautis kelione. Pas mus galite sutalpinti didelį bagažo kiekį – tai leidžia keliauti savęs neribojant. Autotransporto priemonėje yra įrengta audio, video aparatūra. Vežame siuntinius, keleivius, nestandartinius krovinius, galime pervežti automobilius, motociklus taip pat vygdome tarptautinius perkraustymus. Galime paimti keleivius, siuntinius iš Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos.
nešiojamų kompiuterių dalysRėmėjų nuoroda nešiojamų kompiuterių dalysNkdalys – tai nešiojamų kompiuterių naujos bei naudotos dalys. Visą išsamią informaciją galite rasti mūsų svetainėje.
Telefonų atrišimasRėmėjų nuoroda Telefonų atrišimasAtrišk.lt - tai pilnai automatizuota internetinė mobiliųjų telefonų atrišimo sistema, sukurta remiantis daugybės metų patirtimi. Jums nebereikia niekur nešti savo mobiliojo telefono , jaudintis dėl savo duomenų saugumo. Nuo šiol viska galite atlikti mūsų tinklapio pagalba neišeidami iš namų. Atrišk.lt - Saugus, greitas , patikimas būdas išlaisvinti savo telefoną.
3D sienosRėmėjų nuoroda 3D sienosTikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės, ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksininių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai.
3D plokštėsRėmėjų nuoroda 3D plokštėsTikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės, ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksininių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai. Dekoratyvinės 3D plokštės (arba trimatės plokštės), kurios sujungtos tarpusavyje sudaro visą sistemą. Plokštės yra klijuojamos ant įvairių sienų paviršių plytelių klijais,skystomis vinimis. Jungimo siūlės yra šlifuojamos iki vientisumo. Priklijavus plokštes jas galima dažyti daugybę kartų įprastais sieniniais dažais norima spalva.
Naudota žemės ūkio technika Rėmėjų nuoroda Naudota žemės ūkio technika Lietuvos žemės ūkis yra vienas prioritetinių sektorių, atliekančių svarbų ekonominį, socialinį ir aplinkosauginį vaidmenį. 60,6 proc. šalies teritorijos yra naudojama žemės ūkio veiklai plėtoti. 2005 m. kaimo vietovėse gyveno 34,0 proc. Lietuvos gyventojų, o žemės ūkyje dirbo 13,2 proc. visų šalies užimtų gyventojų. Lietuvoje palankios klimato ir kitos gamtinės sąlygos, dirvožemiai ir turima patirtis plėtoti žemės ūkio produktų gamybą.Musų įmonė prekiauja žemės ūkio technika, kad jums būtų lengviau bei patogiau pasiekti norimų rezultatų
Berėmės stiklo konstrukcijos Rėmėjų nuoroda Berėmės stiklo konstrukcijos Įmonės specializacija - įvairių berėmio grūdinto stiklo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Siūlome savo klientams modernius ir prestižinius gaminius už prieinama kainą. Galime pasiūlyti berėmes varstomas bei slankiojančias stiklines duris, stiklines pertvaras bei stogelius, stiklinius ar metalinius laiptus, stiklines grindis, stiklinius dušus, stiklinius ir nerudyjancio plieno turėklus bei taškinius stiklo fasadus. Mes konsultuojame, projektuojame ir sumontuojame stiklo konstrukcijas netik Lietuvoje, bet ir uzsienio rinkose: Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Olandijoje, Anglijoje, Rusijoje. Mūsų stiklo konstrukcijos montuojamos įvairiuose objektuose : privačiuose namuose, įmonių biuruose, prekybos centruose, viešbučiuose, bankuose ir t.t. Mums rūpi, kad kiekviena užsakovo vizija būtų įgyvendinta, todėl bendradarbiaudami su partneriais ieškome pačių tinkamiausių sprendimu. Patirtis ir kompetencija užtikrina atliktų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą.
Bosch automobilių servisasRėmėjų nuoroda Bosch automobilių servisasMes atliekame darbus pagal aukščiausios kokybės standartus Mes užtikriname greitą aptarnavimą Mes naudojame Bosch atsargines dalis ir dirbame pagal Bosch standartus Mes visada susisiekiame su Klientu prieš atliekant iš anksto nenumatytus darbus Mes sukuriame malonią atmosferą, orientuotą į Klientą Mes užtikriname lanksčią nuolaidų sistemą ir visada kartu su Klientu peržiūrime visas sąskaitas Mūsų ekspertai visuomet pasirengę suteikti visokeriopą pagalbą Mes konsultuojame Mes suteikiame garantiją visiems mūsų atliktiems darbams Mes siūlome patikimas ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis
Dziudo kovų mokymaiRėmėjų nuoroda Dziudo kovų mokymaiŠilutės dziudo klubas “KUMIKATA“ tai puiki galimybė bendrauti su savo bendraamžiais, mokytis disciplinos, lavinti žinias ir dvasinies savybes. Norint tapti dziudo meistru prireikia daugelio metų sunkaus darbo ir atsidavimo. Dziudo ne tik populiari sporto šaka tai kartu ir moralinė vystimosi sistema. Dziudo išsaugojo senovės samurajų dvasią ir garbės kodeksą. Dziudo imtynininkas ar meistras ar pradedantis turi būti drąsus, neišdidus ir nuoširdus aplinkiniams.
Tauragės moksleivių kūrybos centrasRėmėjų nuoroda Tauragės moksleivių kūrybos centrasTauragės moksleivių kūrybos centras įkurtas 1990 metais. Kiekvienais mokslo metais į mūsų įstaigą susirenka apie 1000 Tauragės rajono moksleivių, ieškančių kūrybinės erdvės ir pedagoginės pagalbos asmenybės saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, pomėgių plėtotei. Čia pakanka vietos ir dėmesio ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir suaugusiems.