100 naujausių nuorodų

Pažinčių puslapiai Pažinčių puslapiaiŠioje svetainėje yra pateikiamos populiariausių pažinčių portalų apžvalgos. Registracija, sąlygos, narių skaičius ir dar daugiau.
Mobili pirtis Vilniuje Raini Sauna Mobili pirtis Vilniuje Raini SaunaMobilios pirties nuoma Vilniuje Rainiosauna.lt. Mobili pirtis ant ratų Vilniuje ar jo apylinkėse.
Grindų betonavimas Grindų betonavimasŠiuolaikine Vokiečiu gamybos betonavimo įranga, betonuojame grindis daugiaaukščiuose pastatuose, gyvenamosiose patalpose, garažuose, sandėliuose, administracinėse patalpose, gamybinėse patalpose ir komercinės paskirties pastatuose, kaimo bei ūkininku sodybose.
Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Svarbi informacija tėveliams, pedagogams ir besidomintiems vaikų edukacija! LIETUVIŠKAS interaktyvus raidelių ir skaičių mokymosi žaidimas mažiesiems jau visai čia pat! Apsilankykite šio žaidimo informaciniame puslapyje, užsiprenumeruokite laiškelį ir būkite pirmieji, jį išbandę!
Tolas - Suvirinimo įrangos parduotuvė Tolas - Suvirinimo įrangos parduotuvėVisa suvirinimo įranga vienoje vietoje. Suvirinimo aparatai MIG/ MAG, TIG, MMA, suvirinimo priedai ir kt.
fasadu-siltinimas fasadu-siltinimasfasadu siltinimo darbai,sienu siltinimas,statybos darbai
Virtualios realybės pramogos, įrangos nuoma Virtualios realybės pramogos, įrangos nuomaVirtualios realybės pramogos tinka ne tik vaikams, bet įvairaus amžiaus žmonėms. Didelis žaidimų pasirinkimas, skirtingianrai bei kategorijos tikrai leis atrasti, tai kas patinka būtent jums. Pas mus žmonės atvyksta smagiai praleisti laiką, atšvęsti gimtadienius, organizuoja įmonės vakarėlius, mergvakarius ar bernvakarius. Taip pat galime pasiūlyti įrangos nuomą renginiams ar tiesiog į namus. Mus galite rasti Vilniuje ir Marijampolėje. http://www.vrkambarys.lt/
vimperia vimperiaVimperia.lt – rasti patikimą meistrą dar niekada nebuvo taip lengva! Modernioje, pagal šiuolaikinius standartus sukurtoje internetinėje platformoje Vimperia.lt vartotojai gali labai greitai rasti paslaugas teikiančius meistrus. Namų remonto darbai, taisymo darbai, laisvalaikio paslaugos – patikimi profesionalai vienoje vietoje. Platforma skirta tiek savo namus remontuojantiems žmonėms, tiek didesnius objektus tvarkantiems rangovams. Paslaugų rinka plečiasi, vis daugiau meistrų pradeda dirbti individualiai, bet tai tik apsunkina paieškas klientams. Užsakovams tenka peržiūrėti daugybę darbo skelbimų, kurių gausoje galima pasimesti. Savarankiškai dirbantys meistrai gali pasiūlyti prieinamas kainas, bet dažnai darbo skelbimuose trūksta rekomendacijų, tad klientai dažnai rizikuoja, kad paslauga bus nekokybiška, atlikta nelaiku ar ne visai neatlikta. Vimperia sukūrė alternatyvą – efektyviai veikiančią platformą, kurioje užsiregistravę kokybiškas paslaugas teikiantys, patikimi, šiuo metu darbo ieškantys profesionalai. Platformoje vos per kelias minutes galima rasti reikiamą specialistą, gavęs užklausą meistras ar įmonė pati susisiekia su užklausą pateikusiais klientais. Platformoje Vimperia.lt galima rasti meistrus, kurie teikia dažymo, plytelių klijavimo, tapetavimo, baldų surinkimo, perkraustymo ar pervežimo ir kitas namų remonto paslaugas. Jeigu prireikė automobilių remontininko, sugedo buitinė technika, reikia elektriko ar santechniko, kompiuterinės technikos ar telefonų įrangos specialisto – jie taip pat čia. Taip pat šioje platformoje galima rasti ir masažo, manikiūro, pedikiūro, profesionalaus makiažo specialistus, kirpėjus. Viskas vienoje vietoje, patikimai ir kokybiškai. „Vimperia.lt – puiki vieta ne tik rasti paslaugas teikiančius verslininkus, bet ir pristatyti savo veiklą. Sukūrėme sistemą taip, kad ją būtų patogu naudoti tiek žmonėms, kurie ieško vienokios ar kitokios paslaugos, tiek šiuos darbus atliekantiems rangovams. Mūsų misija, – kad klientai ir meistrai surastų vienas kitą“, – sako projekto .... Visi paslaugų teikėjai, užsiregistravę sistemoje, dalyvauja ir savo paslaugas siūlo vienodomis sąlygomis. Darbo skelbimų portaluose dažnai daugiau pinigų už reklamą sumokėję specialistai išryškina savo skelbimus, tačiau tai neužtikrina, kad vienas ar kitas besireklamuojantis specialistas yra patikimas bei dirba kokybiškai. Vimperia.lt platformoje meistrai sulaukia daugiau užsakymų dėl savo darbų kokybės. Platforma sukurta vadovaujantis asmens duomenų apsaugos įstatymu, todėl yra užtikrinamas ne tik patogus ir greitas sistemos naudojimas, bet ir Jūsų duomenų saugumas. Tiek meistrų ir įmonių, tiek užsakovų duomenys, patalpinti sistemoje, tvarkomi vadovaujantis griežtu reglamentu ir laikantis visų reikalavimų.