Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

Restoranas Vila Prie Peterso tiltoRėmėjų nuoroda Restoranas Vila Prie Peterso tiltoPuiki vieta oficialiems susitikimams, įvairių progų pobūviams ar romantiškai vakarienei. Verslo pietūs, Banketai ir furšetai, Įmonių vakarėliai, Vestuvės, Vaišių pristatymas, Maistas išsinešimui, Kavos pertraukėlės, Abiturientų išleistuvės, Turistinių grupių maitinimas, Išvažiuojamieji aptarnavimai.
Daiktai iš AnglijosRėmėjų nuoroda Daiktai iš AnglijosParduodame įvairius sendaikčius (naudotus ir naujus daiktus) supakuotus dėžėmis. Dėžėse gali būti: Smulkūs elektros prietaisai, Indai, Stalo įrankiai, Žaislai, Bižuterija, Aksesuarai, Lauko dekoracijos, Vidaus dekoracijos, Paveikslai, Rėmeliai, Įvairūs įrankiai, Vazos, Skulptūrėlės,Keramikos gaminiai. Prekės yra supakuotos į dėžes, kurias prieš perkant galima apžiūrėti. Pardavimo kaina 2,20€/kg.
Rūbų supirkimas dideliais kiekiaisRėmėjų nuoroda Rūbų supirkimas dideliais kiekiaisJeigu turite nereikalingų, bet dar tinkamų nešioti vasarinių drabužių, ir nenorite jų išmesti, parduokite savo nereikalingus drabužius mums. Superkame tik vasarinius rūbus, įvairiais kiekiais. Mūsų sandėlys įsikūręs Šilutėje. Pagal susitarimą atvykstame pasiimti į vietą.
baidarių nuomaRėmėjų nuoroda baidarių nuomaJau septyniolika metų dirbame Jums ir stengiamės įtikti net ir išrankiausiems klientams. Mūsų jaunas, energingas ir paslaugus kolektyvas leis kiekvienam klientui pasijusti ypatingu. Teigiami klientų atsiliepimai skatina mus atlikti savo darbą vis tobuliau ir tobuliau. Turėdami ilgametę patirtį galime pasiūlyti neužmirštamas keliones po įspūdingiausias Lietuvos vietoves. Tik gamta gali atstatyti jūsų jėgas, pažadinti Jūsų fantaziją ir padiktuoti naujų idėjų. Tik gamtoje ir bendraudami su gamta Jūs patirsite pilnavertį poilsį ir tikrą būties harmoniją…
Nešiojamųjų kompiuterių, žaidimų elektroninė parduotuvėRėmėjų nuoroda Nešiojamųjų kompiuterių, žaidimų elektroninė parduotuvėInternetinė parduotuvė, kuri prekiauja nešiojamais kompiuteriais, žaidimais, ausinėmis, klaviatūromis, belaidėmis ir laidinėmis pelytėmis, kompiuteriniais žaidimais, kompiuterinių žaidimų įranga ir atributika.
Dovanos internetu visą parąRėmėjų nuoroda Dovanos internetu visą parąDovanos Šilutėje – tai puikus pasirinkimas išrinkti dovaną neišėjus iš namų. Suteikiame galimybę rinktis iš gausybės siūlomų paslaugų, kad šventės proga galėtumėte nudžiuginti savo artimuosius. Stengiamės, kad rastumėte įvairaus asortimento prekių bei paslaugų skirtingoms nacionalinėms šventėms, gimtadieniams ar tiesiog malonios atmosferos sukūrimui bei ramaus vakaro praleidimui.
Autobomilių gabenimasRėmėjų nuoroda Autobomilių gabenimasUnitedtransline įmonė užsiima automobilių gabenimu, atitinka visus keliamus reikalavimus. Įmonė turi savo sunkvežimių servisą, teikia remonto paslaugas. Jeigu norite greitai ir be papildomų rūpesčių pargabenti reikiamą transporto priemonę galite susitiekti pateikę užklausą ar paskambinę kontaktiniu telefonu.
Gintaro supirkimasRėmėjų nuoroda Gintaro supirkimasGintarinių dirbinių ir grynuolių supirkimas visoje Lietuvoje Perkame gintarinius dirbinius: karolius, apyrankes, sages, pakabukus, grynuolius. Brangiausiai mokame už ryžos ir geltonos spalvos karolius, turi būti nepermatomi. Gintaro kaina nustatoma pagal Jūsų turimo gintaro kokybę. Turimo gintaro nuotraukas įvertinimui galite siųsti el. paštu: gintarolaikas@gmail.com ir mes su Jumis susisieksime telefonu siūlydami kainą.
Statybinės prekėsRėmėjų nuoroda Statybinės prekėsStatybinių prekių parduotuvė, kurioje galima įsigyti visų Jums reikalingų prekių.
Žvyro karjeraiRėmėjų nuoroda Žvyro karjeraiUAB „Metasta“ įsteigta 2014 m. Pagrindinė įmonės veikla – smėlio, žvyro ir kitų inertinių medžiagų gavyba, perdirbimas bei prekyba. Įmonė šiuo metu eksploatuoja 41,2 ha ploto Aleksandriškių smėlio ir žvyro karjerą, esantį Trakų rajone. Karjere dirbama tik su aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintų gamintojų technika - Kleemann, Volvo, Hyundai, Case, Cat, Sandvik bei Terex.