V2O - namai, kuriuose gyvena autoriniai juvelyrikos dirbiniai V2O - namai, kuriuose gyvena autoriniai juvelyrikos dirbiniaiV2O - tai autorinės juvelyrikos namai. Vienetiniai rankų darbo papuošalai čia kuriami atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, todėl tiek vestuviniai žiedai, tiek auksiniai auskarai, sąsagos su inicialais, sužadėtuvių žiedai, sagės, pakabučiai ar apyrankės poroms yra pačių įvairiausių formų, medžiagų, dydžių ir nuotaikų. Kūryboje naudojame tauriuosius metalus, brangakmenius bei pusbrangius akmenis. Tikime, kad mūsų kurti papuošalai taps šeimos relikvija ir bus perduodami iš kartos į kartą.
Medicininis metalas, papuosalai Medicininis metalas, papuosalaiPapuošalai iš medicininio metalo. Paauksuoti ir anti alerginiai
Dovanų idėjos Dovanų idėjosOriginalios dovanų idėjos su nuotraukomis iš Instagram ir Facebook. Magnetukai, šokoladas, pagalvės ir kiti suvenyrai su nuotraukomis visoms progoms.
Impeksoda, UAB (LOGOBALT) Impeksoda, UAB (LOGOBALT)Originalios verslo dovanos su Jūsų logotipu. Tai ne tik įvairūs puodeliai, bet ir marškinėliai su logotipu, atšvaitai, medžiaginiai maišeliai, užrašų knygutės.
Juvelyras Raimundas Miliauskas Juvelyras Raimundas MiliauskasJuvelyras Raimundas Miliauskas - visos juvelyro paslaugos vienose rankose. Pagrindinė veiklos sritis - vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų gamyba pagal užsakymą. Dirbame visoje Lietuvoje.
UAB "Aika dovanos" - tai mažmenine bei didmenine prekyba užsiimanti bei dovanų pakavimo paslaugas siūlanti įmonė. Rinkoje jau nuo 1992 - ųjų. Sukurtas mažmenos parduotuvių tinklas Lietuvoje: “Aika dovanos”,“Skruzdėlynas”, “Skruzdėliukas”, e-parduotuvė aika.lt.
Lietuviškos reprezentacinės dovanos Lietuviškos reprezentacinės dovanosBene didžiausias lietuviškų reprezentacinių dovanų pasirinkimas internete už gerą kainą – visi gaminiai pakuojami į dovanų dėžutes.
Platus dovanų pasirinkimas Platus dovanų pasirinkimasSiūlome platų skintų gėlių, puokščių, vazoninių augalų asortimentą, tinkantį net ir išrankiausiam skoniui. Mūsų salone rasite mažą smulkmenėlę, prabangią dovaną, rankų darbo dirbinį ar kvapnią dovaną savo draugams, artimiesiems, kolegoms.