Pasveikink visus - sveikinimai1.lt Pasveikink visus - sveikinimai1.ltKam galvoti sveikinimą kai yra sveikinimai1.lt užsuk ir rasi tinkamiausią pasveikinimą visoms progoms!
Namai pievose Namai pievoseAsmeninis tinklaraštis apie dekoro idėjas, maistą ir sodininkystę.
Kasvalgyt.lt Kasvalgyt.ltDienos pietų pasiūlymai šalia tavęs! Artimiausi dienos pietų ir verslo pietų pasiūlymai ir kasdienės nuolaidos!
Batutas.pro Pripučiamų batutų nuoma Klaipįda,Kretinga,Batutas Vaikų šventėms gimtadieniams,renginiam Batutas.pro Pripučiamų batutų nuoma Klaipįda,Kretinga,Batutas Vaikų šventėms gimtadieniams,renginiamBatutas.pro Pripučiamų batutų nuoma Klaipėda, Kretinga Palanga ,Plungė ir visoje Lietuvoje, Batutas Vaikų šventėms gimtadieniams, renginiams Užsisakius batutą (Skambinkit 860323413) atvežame į nurodytą vietą, sumontuojame pririšame, taii gali užtrukti ape trisdešimt minučių ir pasibaigus gimtadieniui vakare pasiimame.Bet kokiame renginyje,ar tai būtu įmonės sąskrydis,ar partijos suvažiavimas,ar koks kitoks pasilinksminimas dažniausia vaikams tr0ksta pramogų. Net ir su vienu pripučiamu batutu galima užimti nemaža vaikų kiekį. Patenkinti būna visi ir vaikai ir tėvai. Prie batuto visada yra žmogus kuris prižiūri tvarka, batutą ir jame žaidžiančius vaikus.Populiariausi įmonių ar kaimo bendruomenių užsakymai, kai yra didelis kiekis įvairaus amžiaus vaikų, tai pripučiamų batutų parkas.Sumontuojame, pripučiame kelis skirtingo tipo batutus ir juose gali žaisti vaikai nuo 1meų iki 16,ant batuto ringo galite surengti net suaugusiu varžybas.Viska galime sutarti,sukomplektuoti,suderinti geriausią kainą(skambtelkit 860323413). Praleiskite gerai ir turiningai laiką su šeimomis, draugais, bendradarbiais. Ir stiprinkite komandine dvasiąOrganizuojate miesto, miestelio, kaimo, ar kaimelio Švente,Ieškote kuo daugiau pramogų ir atrakcionų vaikams. susitarsime dėl visko Mes galime patys susirinkti pinigėlius iš norinčių papramogauti vaikų (tėvelių). Padarome lankstų kainos(3 eur) ir laiko (jei nėra eilės laikas ant batuto neribojamas) santikį. Pripučiamų batutų remontas siuvimas, klijavimas,
Tikras Kalėdų senelio laiškas Tikras Kalėdų senelio laiškasPadovanokite savo vaikui nepamirštamus Kalėdų įspūdžius. Vardinis laiškas nuo senelio su unikaliu žaisliuku eglutei sustiprins vaiko tikėjimą Kalėdų seneliu bei suteiks daug puikių emocijų.
www.Kvailiojam.wo.lt www.Kvailiojam.wo.lt www.Kvailiojam.wo.lt pažinčių puslapis kuriame gali susipažinti ir linksmintis.
WWW.TUTI.LT WWW.TUTI.LTGeros nuotaikos svetainė kurioje rasite įdomiausias naujienas ,juokingus paveikslėlius bei video.
Šachmatai ŠachmataiAtsinaujinusi Panevėžio šachmatų klubo svetainė:turnyrai,partijos,varžybos,rezultatai,openai.
MUMUKAS.LT Žaidimų kambarys MUMUKAS.LT Žaidimų kambarysMUMUKAS.LT - žaidimų kambarys Vilniuje, kuriame kuriama jauki aplinka ne tik kasdieninėms linksmybės ant batutų, kamuoliukų baseine, kūrybinėse erdvėse, bet ir padedant tėveliams suorganizuoti nepamirštamus gimtadienius vaikams.