Impeksoda, UAB (LOGOBALT) Impeksoda, UAB (LOGOBALT)Originalios verslo dovanos su Jūsų logotipu. Tai ne tik įvairūs puodeliai, bet ir marškinėliai su logotipu, atšvaitai, medžiaginiai maišeliai, užrašų knygutės.
Juvelyras Raimundas Miliauskas Juvelyras Raimundas MiliauskasJuvelyras Raimundas Miliauskas - visos juvelyro paslaugos vienose rankose. Pagrindinė veiklos sritis - vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų gamyba pagal užsakymą. Dirbame visoje Lietuvoje.
UAB "Aika dovanos" - tai mažmenine bei didmenine prekyba užsiimanti bei dovanų pakavimo paslaugas siūlanti įmonė. Rinkoje jau nuo 1992 - ųjų. Sukurtas mažmenos parduotuvių tinklas Lietuvoje: “Aika dovanos”,“Skruzdėlynas”, “Skruzdėliukas”, e-parduotuvė aika.lt.
Lietuviškos reprezentacinės dovanos Lietuviškos reprezentacinės dovanosBene didžiausias lietuviškų reprezentacinių dovanų pasirinkimas internete už gerą kainą – visi gaminiai pakuojami į dovanų dėžutes.
Platus dovanų pasirinkimas Platus dovanų pasirinkimasSiūlome platų skintų gėlių, puokščių, vazoninių augalų asortimentą, tinkantį net ir išrankiausiam skoniui. Mūsų salone rasite mažą smulkmenėlę, prabangią dovaną, rankų darbo dirbinį ar kvapnią dovaną savo draugams, artimiesiems, kolegoms.
NUPIRKJAI GĖLIŲ NUPIRKJAI GĖLIŲišskirtinės gėlės gėlių puokštės visomis švenčių progomis, vestuvių floristika, švenčių dekoras, koordinavimas, gėlių pristatymas ir užsakymas.
Išskirtinės rankų darbo dovanos Išskirtinės rankų darbo dovanosJaukios dovanos ir dovanų idėjos jūsų šventėms: dekupažo dėžutės, krikštadėžės, kalėdiniai žaisliukai, dėžutės papuošalams, dėžutės arbatai, gėlių vazonai. Vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių dekoravimas bei originalių dekoracijų gamyba.
VYTĖNŲ GESINTUVAI – personalizuoti stilingi gesintuvai namams, biurui, automobiliui VYTĖNŲ GESINTUVAI – personalizuoti stilingi gesintuvai namams, biurui, automobiliuiOriginalios dovanos, verslo dovanos, įkurtuvių dovanos bei dovanos namams – www.vytenugesintuvai.lt gaminami gesintuvai tinka bet kokiai progai ir kuriami tam, kad dovanodami Jūs nustebintumėt išskirtinumu. Gesintuvai ne tik stilingi, bet ir atitinka visus reikalavimus, todėl, reikalui esant, puikiai atliks savo funkciją.
Rankų darbo dovanos Rankų darbo dovanosRankų darbo dovanos Jūsų pasirinkimui, nerti žaislai Jūsų vaikams, lėlės tiks ir žaisti ir dekoruoti gyvenamąją erdvę, šiltos ir puošnios skaros, dovanos vaikams, amigurumi, nertos rankinės