VYTĖNŲ GESINTUVAI – personalizuoti stilingi gesintuvai namams, biurui, automobiliui VYTĖNŲ GESINTUVAI – personalizuoti stilingi gesintuvai namams, biurui, automobiliuiOriginalios dovanos, verslo dovanos, įkurtuvių dovanos bei dovanos namams – www.vytenugesintuvai.lt gaminami gesintuvai tinka bet kokiai progai ir kuriami tam, kad dovanodami Jūs nustebintumėt išskirtinumu. Gesintuvai ne tik stilingi, bet ir atitinka visus reikalavimus, todėl, reikalui esant, puikiai atliks savo funkciją.
Rankų darbo dovanos Rankų darbo dovanosRankų darbo dovanos Jūsų pasirinkimui, nerti žaislai Jūsų vaikams, lėlės tiks ir žaisti ir dekoruoti gyvenamąją erdvę, šiltos ir puošnios skaros, dovanos vaikams, amigurumi, nertos rankinės
Personalizuoti odos gaminiai Personalizuoti odos gaminiaiBakli.lt siūlo kokybiškus personalizuotus odos gaminius. Graviruoti gaminiai tai puiki dovana brangiam žmogui!
Šilkinis popierius Šilkinis popieriusŠilkinis popierius- tai elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti įvairiausių raštų ir spalvų šilkinių popierių. Čia galite rasti geriausius pasirinkimus dovanų pakavimui. Šilkinis popierius suteiks Jūsų prekėms žavumo, solidarumo bei išskirtinumo!
Pasaulio gėlės - gėlės į namus internetu Pasaulio gėlės - gėlės į namus internetuUAB „Pasaulio gėlės“ pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekybos gėlėmis. Mūsų asortimentą sudaro skintos, vazoninės gėlės, dekoratyviniai augalai, keramika, floristikos reikmenys ir aukštos kokybės dirbtinės gėlės. Taip pat teikiame ilgalaikės augalų nuomos ir priežiūros paslaugas, vykdome apželdinimo darbus, siūlome interjero fitodizaino paslaugas, kambarinių augalų persodinimą ir jų priežiūrą, bei konsultuojame susijusiais klausimais.
Autoriniai keramikos dirbiniai Autoriniai keramikos dirbiniaiCeramik-ei.lt: keramikės Eglės Klimienės autorinės keramikos dirbiniai, savo išskirtinumu džiugina akį ir širdį – tai itin populiarūs šeimos židiniai (dažna Vestuvių dovana), įvairūs keramikiniai indai namų ir stalo dekoravimui (Kalėdų, Velykų dovanos, Dovanos tėvams, mokytojams, Verslo dovanos), keramikiniai angelai (populiarios Krikštynų dovanos) ir daug kitų mielų dovanų ir interjero dekoro elementų.
Gėlių puokštės internetu Gėlių puokštės internetuGėlių puokštės internetu: jurginų puokštės, saulėgražos, gėlės į namus, gėlių puokštės tai puikios dovanos. Jurginai užauginti Lietuvoje.
Mažosios Pėdutės - rankų darbo dovanos vaikams Mažosios Pėdutės - rankų darbo dovanos vaikamsMažosios Pėdutės - platforma suvienijanti Lietuvos rankdarbių kūrėjus į vieną erdvę. Rankų darbo žaislai, drabužėliai berniukams ir mergaitėms, dekoracijos bei aksesuarai vaikams iš kruopščiai atrinktų smulkaus verslo tiekėjų Lietuvoje. Rankų darbo dovanos krikštynoms, gimtadieniams ar kada norisi nustębinti mažylį.
Natūralūs namų kvapai Natūralūs namų kvapaiRankų darbo natūralūs namų kvapai su lazdelėmis, purškikliai, automobilio kvapai, sojų vaško žvakės gaminami iš ekologiškos kvapų bazės, sertifikuoto sojų vaško bei grynų eterinių aliejų, pasižymintys puikiomis aromaterapinėmis savybėmis. Puikiai tinka dovanoti draugams, tėvams, verslo partneriams, mylimiesiems įvairiomis progomis.