Kemperių nuoma Kemperių nuomaKemperių nuoma - puiki galimybė mėgstantiems keliauti laisvai.
Vežame į Palangą, Šventąją Vežame į Palangą, ŠventąjąVežame iš Kauno į Palangą, Šventąją mikroautobusais (minkštos sėdynės, keleivių draudimas) kiekvieną dieną birželio – rugsėjo mėnesiais.
Naujieji metai Naujieji metaiNaujametiniai renginiai, naujametinės kelionės, naujametiniai viešbučių, restoranų, klubų pasiūlymai. Sodybų, pirčių nuoma, šventinės paslaugos ir produktai
Bilietai į Angliją, Lietuvą, Daniją Bilietai į Angliją, Lietuvą, DanijąGreitos ir komfortabilios kelionės Lietuva - Anglija - Lietuva, Lietuva - Danija - Lietuva mikroautobusu. Siuntiniai į/iš Angliją, Daniją.
Keleivių pervežimas iš Lietuvos į Angliją Keleivių pervežimas iš Lietuvos į AnglijąLucky Parcels siūlo nebrangias, kokybiškas, greitas ir patogias transporto paslaugas. Keleivių pervežimas iš Lietuvos į Angliją mažomis kainomis. Pervežame krovinius ir siuntas iš Anglijos į Lietuvą ir atgal. Siuntas galime paimti visoje Lietuvoje. Pervežame visokio dydžio krovinius už nebrangias kainas. Taip pat siūlome perkraustymo paslaugas, perkraustome iš Lietuvos į Angliją.
Kruizai KruizaiViskas apie kruizus - keltų bilietai, keltai, kruizai, lankytojų atsiliepimai, įspūdžiai ir nuotraukos iš kelionių.
Autobusų bilietai Autobusų bilietaiŠioje svetainėje galėsite susiplanuoti savo kelionę, įsigyti autobusų bilietus ir rasti informaciją apie autobusų stotis bei akcijas taikomas autobusų bilietams.
Kelionės KelionėsKelionės visada gali būti ir pigios, keliauti pigiai galima po visus žemynus, visas šalis bei miestus, mes jums padėsime rasti geriausią sprendimą renkantis keliavimą pigiai!
Keleiviu siuntiniu vezimas i/is Anglijos,Vokietijos,Olandijos Keleiviu siuntiniu vezimas i/is Anglijos,Vokietijos,OlandijosKiekviena savaite vezame keleivius ir siuntinius į\iš Anglijos,Lenkijos,Vokietijos,Olandijos,Belgijos,Prancuzijos.Mikroautobusas erdvus patogus, DVD,atlenkiamos sedynes,kondicionierius.Keleivius paimu tiesiai iš namų ir pristatau į nurodytą vietą.Visi keleiviai apdrausti.Perkraustymo paslaugos.Motorolerių,motociklų,keturačių,priekabų,kemperių gabenimas.Traluojame automobilius. www.Minibusiukas.lt +37064545799 +447947402029