Kompiuterine Technika Kompiuterine TechnikaNet nepastebėjome, kaip kompiuteriai tapo visiškai įprasta mūsų gyvenimo dalimi, suteikianti neribotas galimybes patogiai dirbti, domėtis ar tiesiog neįpareigojančiai pramogauti. Gamintojai netruko tuo pasinaudoti, todėl dabar prekyboje galime išvysti pačius įvairiausius kompiuterius, jų priedus ir komponentus.
StarHost.lt StarHost.ltKompiuterinės įrangos prekyba, remontas. Serverių nuoma, priežiūra bei prekyba.
Baltic Amadeus, UAB Baltic Amadeus, UABInformacinių technologijų konsultacijos, IT auditas, kompiuterinės įrangos priežiūra ir remontas.
Metacentras, UAB Metacentras, UABInformacinės technologijos ir vizualinė reklama.
ComputerABC.org ComputerABC.orgBlog'as apie kompiuterius, testavimą, programinę įrangą, su ja susiusias problemas ir jų sprendimus.
tnews.lt - technologijos, technikos naujienos, apžvalgos tnews.lt - technologijos, technikos naujienos, apžvalgosNaujienų, technologijų ir apžvalgų portalas - tnews.lt - geriausios naujienos tik čia!
IT Camp IT CampIT Camp - IT sektoriaus naujienos, straipsniai, numonės, bugai, exploitai, seo, programavimas, domenai, linux, windows, administravimas, geležis ir softas.
E-sauga. Elektroninis parašas. E-tapatybė E-sauga. Elektroninis parašas. E-tapatybėČia rasite šiek tiek informacijos apie elektroninės informacijos saugą, elektroninį parašą bei asmenų identifikavimą elektroninėje erdvėje.
Aedilis, UAB Aedilis, UABPramoninių ir energetinių valdiklių (PLC,RTU) bei valdymo sistemų (SCADA) projektavimas, programavimas ir konfigūravimas.
Td Baltic, UAB Td Baltic, UABIt produktai, logistinės vadybos ir kitos pridėtinės vertės paslaugos.