TENdance šokių akademija TENdance šokių akademijaŠokių akademija „TENdance“ kviečia nuotaikingai praleisti laisvalaikį ir išmokti šokti. Šokdami žmonės gauna teigiamų emocijų bei atsipalaiduoja nuo kasdieninių rūpesčių. Šokiai padeda mankštinti kūną bei koreguoja ydingą laikyseną, kuri būdinga dirbantiems sėdimą darbą. Šokių akademijoje „TENdance“ išmoksite išreikšti emocijas, pasitikėti savimi ir valdyti savo kūną. Choreografas dirba su įvairaus amžiaus ir įvairaus pasirengimo šokėjais (vaikais ir suaugusiais, pradedančiais ir pažengusiais).
Tautinės juostos Tautinės juostosSvetainė, kurioje rasite tautinių juostų, kurios puikiai tik pasveikinti Jūsų artimą žmogų jubiliejaus proga.
Kalvystės darbai Kalvystės darbaiĮmonės katalogas, kuriame galima rasti visą informaciją apie jos gaminamus darbus iš geležies
Paveikslai internetu Paveikslai internetuGreitas ir patogus būdas, nusipirkti paveikslą tiesiogiai iš dailininko.
Menas, tapyba, grafika, paveikslai, freskos, meno kursai - MENAS .IN Menas, tapyba, grafika, paveikslai, freskos, meno kursai - MENAS .INPaveikslai (tapyba, grafika), sienų tapyba, tapyba ant baldų, paveikslai pagal užsakymus, tapybos pamokos. Visą tai rasite čia!
Profesionalus juvelyras Raimundas Miliauskas Profesionalus juvelyras Raimundas MiliauskasRankų darbo juvelyrika, vienetiniai ir išskirtiniai dirbinai vetuviu progai. Tokie rankų darbo gaminiai išlaiko savo vertę ir vertybes.
Fotošypsena - gražiausios akimirkos vienoje vietoje Fotošypsena - gražiausios akimirkos vienoje vietojeJau ne vienerius metus fotografuojame įvairius renginius, šventes, minėjimus, parodas ir kt. Esame sukaupę labai daug gražių akimirkų, kuriomis norime pasidalinti ir su Jumis. Noras fotografuoti ir dalintis, paskatino šio unikalus projekto užgimimą, kuris tikimės sudomins ir jus. Visos gražiausios akimirkos vienoje vietoje svetainės adresas - www.fotosypsena.lt.