Rinkodara rankdarbiams Rinkodara rankdarbiamsInformacijos šaltinis apie rankdarbių rinkodarą ir jos galimybes, siekiant sėkmingai plėtoti rankdarbių verslą. Įkvepiantys rinkodaros pavyzdžiai apie rankdarbių reklamą, kainą, parduotuves, užsienio rankdarbių kūrėjų patirtį ir daug kitų temų.
Daivos horoskopai - Daivos Vaitkeviciutes horoskopai Daivos horoskopai - Daivos Vaitkeviciutes horoskopaiDaiva Vaitkeviciute. Knygos "Moterys meluoja geriau" autorė sukurs tik jums individualiai tinkantį horoskopą Informacija apima žmogaus individualumą, saviraišką, jausmus ir poreikius, santykį su aplinka, vystymosi potencialą, komunikabilumą, profesiją, gyvenimo tikslą ir uždavinius, gebėjimą prisitaikyti. Taip pat individualiame horoskope pateikiama informacija apie darbą, mokslą, sveikatą, karjerą, asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, santykius su vaikais arba tėvais bei partneriais ir t.t.
Gyvunupaieska.lt Gyvunupaieska.ltGyvunupaieska.lt yra nekomercinis dovanojamų, rastų ir dingusių gyvūnų skelbimų portalas, kuriame publikuojami visų Lietuvos gyvūnų globos organizacijų ir privačių globėjų gyvūnų skelbimai, pagalbos prašymai bei gyvūnų globos organizacijų naujienos. Portalo tikslas - padėti beglobiams gyvūnams greičiau sulaukti pagalbos ir naujų namų. Gyvunupaieska.lt kuria ir administruoja VšĮ Gyvūnų globos fondas, sukūręs daugiau nei 10 nekomercinių gyvūnų gelbėjimui skirtų projektų.
Plaukimas Jachta Plaukimas Jachtapasiplaukiojimas jachta, jachtos nuoma, jachtų charteris
neburkistirsciu.lt neburkistirsciu.ltKaip paruošti skanesnę kavą? Informacija ir patarimai, kurie pravers jūsų kasdienėje buityje
Rūbai medžioklei, žvejybai bei darbui Rūbai medžioklei, žvejybai bei darbuiPrekyba darbo rūbais, darbo rūbų siuvimas pagal užsakymą, kareiviški rūbai, medžioklei bei žvejybai, avalynė darbui bei poilsiui, kuprinės, kompasai, peiliai
Kiekviena diena – šventė Kiekviena diena – šventėŠventes reikia švęsti gausiai ir triukšmingai. Juk niekas nenori, kad netinkamai paminėta proga vėliau atneštų neigiamų pasekmių. Taip yra jau nuo senų senovės.
Vaikams VaikamsViena geriausių svetainių vaikams Lietuvoje, kurioje rasite viską ko reikia vaikams. Filmai ir filmukai vaikams, pasakos, žaislai, žaidimai vaikams, prekės ir drabužaiai vaikams. Viskas Jūsų vaikui.
Gosocial.lt Gosocial.ltGosocial.lt vieta kur galite pasidalinti įspūdžiais apie savo aplankytas kavines, barus, restoranus arba pasisemti idėjų iš mūsų ir apsilankyti jau mūsų aplankytuose vietuose