onanizmas.lt - Diskusijos apie onanizmą / masturbaciją onanizmas.lt - Diskusijos apie onanizmą / masturbacijąOnanizmas.lt - pirmasis internetinis projektas apie onanizmą / masturbaciją. Mokslinė literatūra apie žalingą masturbacijos poveikį organizmui, patarimai ir būdai kaip susilaikyti nuo masturbacijos, pozityvus pokyčiai nustojus masturbuotis, bažnyčios požiūris į masturbaciją ir daugiau. Varpos didinimo būdai ir priemonės.
Gyvenimo Guru Gyvenimo Guru"Gyvenimo Guru" savo veiklą vykdo Vakarų Lietuvoje. Mūsų tikslas paversti Jūsų rūpestingą kasdienybę malonia kūnui ir sielai gyvenimo kelione. Organizuodami įdomius, aktualius ir naudingus asmeninio tobulėjimo seminarus. Pasitelkdami novatoriškas idėjas, patirtimi ir kompetentingų kolegų žiniomis, mes sukursime mažą stebuklą Jums.
Depiliacija ir plaukų šalinimas Depiliacija ir plaukų šalinimasviskas, ką turėtumėte žinoti apie depiliaciją: priemonės, būdai, konsultacijos
Celiulitas CeliulitasBlogas apie celiulitą ir celiulito gydymą. Naudingi patarimai ir informacija
Subtiliai apie intymias moterų sveikatos problemas Subtiliai apie intymias moterų sveikatos problemasšlapimo nelaikymas, šlapimo nelaikymo gydymas, fizinio krūvio šlapimo nelaikymas, TVT, TOT, slingai,gimdos kritimas, dubens organų nusileidimas, įklotai, makšties kritimas, kegelio pratimai.
Pasveik.lt Pasveik.ltMedicinos naujienos, vaistai, ligos, gydymas.
Lietuvos sveikata Lietuvos sveikataSavaitrašis „Lietuvos sveikata“. Sveikatos politika lietuvoje, gyvenimo būdas.
Anoreksija ir Bulimija Anoreksija ir BulimijaSvetainė, kurioje resite daugybę straipsnių susijusių su anoreksija, bulimija, valgymo sutrikimais, alkiu. Mes tau padėsime pažinti šią ligą ir ją įveikti!
Neurochirurgas.lt Neurochirurgas.ltŠis puslapis yra skirtas nervų sistemos ligoms, gydomoms chirurginiu būdu. Daugiausiai čia bus rašoma apie minimaliai invazinę neurochirurgiją. Taip pat jūs galėsite rasti naudingos informacijos apie naujausias tyrimų ir gydymo metodikas šių ligų gydyme, klausti, konsultuotis su šios srities specialistu.
Pagirios PagiriosAlkoholis, pagirios- apie tai su humoru ir rimtai.