Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės bibliotekaInformacija apie Klaipėdos apskrities viešąją I. Simonaitytės biblioteką, spaudinių duomenų bazė, bibliotekos leidiniai.
Kelmės Žemaitės viešoji biblioteka Kelmės Žemaitės viešoji bibliotekaInformacija apie biblioteką, teikiamas paslaugas, rengiamus projektus ir renginius.
Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji bibliotekaVietinis informacijos, švietimo ir kultūros centras, teikiantis vartotojams visų rūšių žinias ir informaciją.
Lazdijų r. savivaldybės viešoji biblioteka Lazdijų r. savivaldybės viešoji bibliotekaBibliotekos paslaugos, informacijos teikimas, renginių, parodų organizavimas.
LIBIS LIBISJungtinis Lietuvos bibliotekų katalogas.
Lietuvos bibliotekininkų draugija Lietuvos bibliotekininkų draugijaDraugijos struktūra, veikla, nuorodos į bibliotekininkystės ir informacijos mokslų šaltinius Internete.
Lietuvos Martyno Mažvydo nacionalinė biblioteka Lietuvos Martyno Mažvydo nacionalinė bibliotekaInformacija apie biblioteką, jos padalinius - centrus ir skyrius, skaityklas; skaitytojams, leidėjams, kitoms bibliotekoms teikiamas mokamas ir nemokamas paslaugas, organizuojamus mokslinius ir kultūrinius renginius - parodas, susitikimus, konferencijas.