Lietuvių anglų kalbų žodynas Lietuvių anglų kalbų žodynasLietuvių anglų kalbų žodynas gali jums praversti norint greitai išsiversti žodžius. Šiame žodyne nereikės ilgai vartyti puslapius kol rasite žodį. Viskas yra padaryta taip, kad kuo patogiau rastumėte to ko reikia.
Sprendziam - fizikos ir matematikos uždavinių sprendimas Sprendziam - fizikos ir matematikos uždavinių sprendimasSprendziam - fizikos ir matematikos uzdavinius. Sprendimas ir teorija. Greita ir kokybiška!
Kalbos dėžutės - kažkas naujo? Unikali kalbų mokymosi priemonė Kalbos dėžutės - kažkas naujo? Unikali kalbų mokymosi priemonėTai naujos kartos mokymosi priemonė, skirta mokytis užsienio kalboms. Nuo šiol užtenka Kalbos dėžutės mokantis žodžių, nebereikia braukomų, uždengiamų sąrašų ir perrašinėjamų sąsiuvinių, nei krūvos lapelių. Tai - patogesnis būdas išmokti!
Norbekovo institutas Norbekovo institutasAkademiko Norbekovo institutas siūlo savęs pažinimo ir tobulinimosi programą. Pagrindinis mokymo principas – aktyvi žmogaus pozicija savo dvasinės ir fizinės būklės atžvilgiu. Kiekvienas gali pakeisti savo sveikatą, vidinę būseną, likimą – savo pastangomis, savo valios ir dvasios stiprybės dėka. Siūlomų savęs tobulinimo sistemų esminį pagrindą sudaro senovės Rytų žinios, kurios jau daug amžių perduodamos iš kartos į kartą, Mokytojų perteikiamos mokiniams.
AutoCAD mokymo kursai AutoCAD mokymo kursaiAutoCAD 2010 (pradžiamokslis) mokymo kursai įvairių sričių inžinieriams ir projektuotojams. Mokymo kursų trukmė: Trys dienos – 24 akad.val. (po 8 akad. val/dieną). Sertifikatas: Baigusiems kursų programą išduodamas tarptautinis Autodesk Training Center sertifikatas!
Anglų Kalbos Kursai Anglų Kalbos Kursai Anglų kalba, kaip ir bet kuri kita kalba gali būti įvaldyta nekalant žodžių. Anglų Kalbos Kursai - naujos anglų kalbos pamokos be žodžių kalimo. Blogas apie kalbų mokymosi technikas ir priemones, kurias naudoja garsiausi pasaulio lingvistai.
Anglų Kalbos Pamokos Internete Anglų Kalbos Pamokos InterneteAnglų kalbos mokymosi ateitis - pamokos internete. Galima pasirinkti patinkantį vadovą, mokymosi kursą, arba mokytis anglų kalbą savarankiškai. Blogas apie galimybes mokytis anglų kalbos internete.