Informacija apie turto varžytynes Lietuvoje - lil.lt Informacija apie turto varžytynes Lietuvoje - lil.ltInformacija apie vykstančias turto varžytynes Lietuvoje. Antstolių ir bankroto administratorių parduodamas turtas. Nekilnojamas turtas, butai, namai, žemė, automobiliai, komercinis autotransportas ir daug kitų kategorijų turto.
Aukcionai | Aukcionukai.LT nemokamai Aukcionai | Aukcionukai.LT nemokamaiAukcionukai.LT - Aukcionai , skelbimai Lietuvoje parduok savo siūlomą prekę ar paslaugą arba įsigyti už sutartą kainą.
Antikvariatas AntikvariatasPrekiaujame tik originaliais antikvariniais daiktais, padedame rinkti kolekcijas ar rasti tam tikrus daiktus pagal užsakymus.
KLONDAJK.LT KLONDAJK.LTKLONDAJK.LT - Čia nemokama, patogu ir paprasta. Čia ieško, siūlo, maino, dovanoja, perka ir parduoda. Čia visų tipų skelbimai: butai, darbas, automobiliai, elektronika, gyvūnai, pažintys, paslaugos, kelionės.
Miško Aukcionas Miško AukcionasMiško aukcionas yra unikali miško prekyvietė internete, kuri veikia tradicinio aukciono principu – miško pardavėjas pristato savo parduodamą mišką ir nurodo minimalią kainą, o miško pirkėjai varžosi dėl teisės pasiūlytą mišką įsigyti keldami kainą. Aukcioną laimi tas, kieno kaina aukcionui pasibaigus yra didžiausia. Aukciono laimėtojas suvedamas su miško pardavėju ir toliau vykdomas miško pirkimo sandoris.