Kauno M. Šalčiaus sporto klubas Kauno M. Šalčiaus sporto klubasVairuoti mokome A, B, BE kategorijų žemiausiomis kainomis. Profesionalūs vairavimo mokytojai, kurie Jus išmokins ne tik vairuoti, bet ir valdyti automobilį ekstremaliomis vairavimo sąlygomis. Lanksti mokėjimo sistema bei patogus paskaitų laikas. Mokome ir individualiai. Taip pat mokome ekstremalaus vairavimo.
Dažasvydis Kaune - Šaudom.lt Dažasvydis Kaune - Šaudom.ltKokybiškiausias dažasvydis Kaune - Šaudom.lt. Šaudom.lt - puikiai praleisto laiko garantija!
Ski Experts.lt Ski Experts.ltNauja internetinė slidinėjimo įrangos parduotuvė www.skiexperts.lt Atstovaujame visus garsiausius slidžių ir snieglenčių gamintojus: Atomic, Rossignol, Salomon, Head ir kt. Itin platus slidžių pasirinkimas tiek pradedantiesiems tiek profesionaliems slidininkams. Kviečiame apsilankyti: www.skiexperts.lt Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus. Vilniuje pristatymas - NEMOKAMAS!
Kalnų slidės Kalnų slidėsKalnų slidinėjimo inventorius - Kainos - Foto - Pristatymas. Galima išsinuomoti arba nusipirkti.
Dviračių aksesuarai ir dalys internete Dviračių aksesuarai ir dalys internetePrekiaujame priekabėlėmis prie dviračių. Taip pat turime platų dviračių krepšių asortimentą. Greitas ir nebrangus pristatymas.
Sporto Bulvaras Sporto BulvarasTinklapis apie sportą, sveiką gyvenseną, įvairias sporto šakas.
Slidinejimas ir Žiemos sportas Slidinejimas ir Žiemos sportasKalnų slidinėjimas, Slidinėjimo naujienos, Diskusijų forumas, Skelbimai
Nolimit.lt Nolimit.ltNolimit.lt Extremalaus sportinio inventoriaus elektroninė parduotuvė