Lietuvos archyvų departamentas Lietuvos archyvų departamentasSvarbiausi uždaviniai: dalyvauti formuojant ir įgyvendinti valstybės politiką ir strategiją dokumentų valdymo ir naudojimo srityje, administruoti Nacionalinį dokumentų fondą ir prižiūrėti, kaip laikomasi Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo (Žin., 1995, Nr. 107-2389; 2004, Nr. 57-1982) ir su jo įgyvendinimu susijusių teisės aktų, administruoti valstybinę archyvų sistemą.
Politika kitu kampu Politika kitu kampuUkmergės rajono Tarybos nario Andriaus Kalesniko asmeninė svetainė.
Laima Andrikienė Laima AndrikienėBiografija, darbai, veikla, publikacijos ir kita informacija.
Giedrė Kvieskienė Giedrė KvieskienėBiografija, publikuoti darbai, visuomeninė veikla, fotogalerija.
Antstoliai.lt Antstoliai.ltAnstolių rūmai, varžytinės, anstolių sąrašas, teisės aktai, nuorodos, informacija anstoliams.
Lietuvos socialdemokratų sąjunga Lietuvos socialdemokratų sąjungaNaujienos ir aktualijos, socialdemokratų sąjungos veikla ir renginiai, dokumentai ir straipsniai, programa, irtorija, vadovai, kontaktai, sicialdemokratinės minties instutitas.
Lietuvos socialdemokratų partija Lietuvos socialdemokratų partijaLSDP istorija, statutas, programa, nutarimai, struktūra, veikla.
Tėvynės sąjunga/konservatoriai Tėvynės sąjunga/konservatoriaiPrograma, strategijos, įstatai, struktūra, stuktūrinių institucijų veikla