coffe24.lt coffe24.ltBlog'as apie kavą, kavos aparatus, kavos pupeles, kavos ruošimo ir gerimo tradicijas bei praktikas.
Mazylio.lt - viskas krikštynoms ir gimtadieniui Mazylio.lt - viskas krikštynoms ir gimtadieniuiMazylio.lt - tai puslapis, kuriame rasite visą reikiamą informaciją norint surengti įsimintiną šventę vaikučiui.
IT-table IT-tableTai IT (informacinės technologijos) grupė. Norime suburti žmones besidominčius IT.
Drėgmės surinkėjai Drėgmės surinkėjaiDrėgmės surinkėjai oro sausintuvai. Prietaisai sumažinantys patalpų drėgmės lygį iki optimalaus. Naudingi, kai reikia išdžiovinti drėgnus daiktus, drėgnas patalpų sienas. Optimalus oro drėgnumas leidžia išvengti pelėsio ir nemalonaus jo kvapo, bei saugo jūsų sveikatą.
Lietuvos šaulių sąjungos "Geležinio Vilko" kuopa Lietuvos šaulių sąjungos "Geležinio Vilko" kuopaJaunų žmonių laisvalaikio užimtumas, sveikos gyvensenos, patriotiškumo, drausmingumo, atsakomybės jausmo, ištvermės ugdymas bei karinio meno pagrindų mokymas. Mūsų misija išugdyti jauną žmogų sąžiningu, atsakingu ir doru Lietuvos piliečiu.
dsa.lt dsa.ltUAB ,,COSCRETE” įsteigta 2007 metais. Pagrindinė mūsų veikla: profesinės rizikos tyrimas ir vertinimas, akredituotos laboratorijos paslaugos:i, garso - akustinai tyrimai, namo oro sandarumo matavimai. Priešgaisrinė, civilinė sauga, aplinkosauga, mokymai ir inžinerinės paslaugos.
Darbuotojų iš Pietų Azijos atranka ir įdarbinimas Lietuvoje Darbuotojų iš Pietų Azijos atranka ir įdarbinimas LietuvojeĮdarbinimo agentūra idarbinimocentras.lt: darbuotojų iš užsienio paieška ir atranka
koronamap.lt - Koronaviruso informacija Lietuvoje ir pasaulyje. koronamap.lt - Koronaviruso informacija Lietuvoje ir pasaulyje.Žemėlapis, vaizduojantis koronaviruso užfiksuotų atvejų skaičius Lietuvoje ir pasaulyje.
Evaldas Liutkus - Tinklaraštis Evaldas Liutkus - TinklaraštisLiutkus.eu – asmeninis Evaldo Liutkaus tinklaraštis. Jame pristatomas autorius ir jo požiūris į gyvenimą bei pasaulio reiškinius. Kaip ir gyvenimas yra margas ir įvairiapusiškas, taip ir šis tinklaraštis. Todėl sunku išskirti vieną temą, kuriai šiame tinklaraštyje skiriamas didžiausias dėmesys. liutkus.eu tinklarašyje rašoma apie tai, kas svarbu autoriui, autoriaus pastebėjimai ir įžvalgos.