Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimui Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimuiFirsty.lt – tai specializuotas darbo skelbimų portalas, kuriame jaunas žmogus ieško savo pirmojo darbo ar praktikos, o darbdavys ieško motyvuoto ir darbinės patirties norinčio įgyti darbuotojo/jaunojo kolegos.Čia talpinami darbo skelbimai bei naudingi patarimai, padedantys stipriau ir sparčiau žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius. Firsty.lt suteikia galimybę sėkmingai startuoti, perspektyviai augti ir progresyviai uždirbti.
Šiluvos parapijos svetainė Šiluvos parapijos svetainėNuolat atnaujinama Šiluvos parapijos svetainė,informacija apie veikiančias grupes, renginius, pamaldų tvarka ir t.t.
coffe24.lt coffe24.ltBlog'as apie kavą, kavos aparatus, kavos pupeles, kavos ruošimo ir gerimo tradicijas bei praktikas.
Mazylio.lt - viskas krikštynoms ir gimtadieniui Mazylio.lt - viskas krikštynoms ir gimtadieniuiMazylio.lt - tai puslapis, kuriame rasite visą reikiamą informaciją norint surengti įsimintiną šventę vaikučiui.
IT-table IT-tableTai IT (informacinės technologijos) grupė. Norime suburti žmones besidominčius IT.
Drėgmės surinkėjai Drėgmės surinkėjaiDrėgmės surinkėjai oro sausintuvai. Prietaisai sumažinantys patalpų drėgmės lygį iki optimalaus. Naudingi, kai reikia išdžiovinti drėgnus daiktus, drėgnas patalpų sienas. Optimalus oro drėgnumas leidžia išvengti pelėsio ir nemalonaus jo kvapo, bei saugo jūsų sveikatą.
Lietuvos šaulių sąjungos "Geležinio Vilko" kuopa Lietuvos šaulių sąjungos "Geležinio Vilko" kuopaJaunų žmonių laisvalaikio užimtumas, sveikos gyvensenos, patriotiškumo, drausmingumo, atsakomybės jausmo, ištvermės ugdymas bei karinio meno pagrindų mokymas. Mūsų misija išugdyti jauną žmogų sąžiningu, atsakingu ir doru Lietuvos piliečiu.
dsa.lt dsa.ltUAB ,,COSCRETE” įsteigta 2007 metais. Pagrindinė mūsų veikla: profesinės rizikos tyrimas ir vertinimas, akredituotos laboratorijos paslaugos:i, garso - akustinai tyrimai, namo oro sandarumo matavimai. Priešgaisrinė, civilinė sauga, aplinkosauga, mokymai ir inžinerinės paslaugos.
Darbuotojų iš Pietų Azijos atranka ir įdarbinimas Lietuvoje Darbuotojų iš Pietų Azijos atranka ir įdarbinimas LietuvojeĮdarbinimo agentūra idarbinimocentras.lt: darbuotojų iš užsienio paieška ir atranka