Šilalės sporto mokyklaRėmėjų nuoroda Šilalės sporto mokyklaŠilalės rajono vaikų ir jaunių sporto mokykla įsteigta 1970 m. rugsėjo 1 d. Mokykloje buvo įsteigtos dvi sporto šakos: lengvoji atletika ir stalo tenisas. Pirmieji mokyklos treneriai dirbę su sportininkais buvo Birutė Lengvenienė, Eugenijus Ivanauskas, Povilas Jurgaitis ir Rolandas Baublys. 1983 m. atsirado rankinio, 1991 m. – krepšinio, 1995 m. – futbolo ir dviračių sporto, 1999 m. – sunkiosios atletikos grupės.
Fitnesas 24 Fitnesas 24Svetainė apie fitneso, kultūrizmo treniruotes, savo kūno pažinimą, sveika mitybą ir sporto papildus. Sužinosite kaip taisyklingai sportuoti, maitintis, kad palaikytumėte gerą savijautą, žvalumą ir nepatirtumėte traumų.
SOLO mankštos namai SOLO mankštos namaiŽemo intensyvumo grupinės treniruotės Klaipėdoje: pilates, kalanetika, joga, oro joga, nėščiųjų mankšta, stuburo ir sąnarių mankšta.
Cantienica klubas Cantienica klubasCantienica klubas – specializuotas sporto klubas, kuriame vyksta treniruotės ir paskaitos pagal Benitos Cantieni dubens dugno raumenų stiprinimo, nugaros, sąnarių, laikysenos atstatymo metodiką. Klubo steigėja – aukščiausios kategorijos Cantienica trenerė, Benitos Cantieni mokinė Nadia Sydorenko. Metodika bus naudinga bet kokio fizinio pasirengimo ir amžiaus žmonėms, ypatingais turintiems problemų su stuburu, laikysena, sąnariais, chronišku nuovargiu.