Specialūs papildų pasiūlymai, naujausios papildų prekės, papildų išpardavimas Specialūs papildų pasiūlymai, naujausios papildų prekės, papildų išpardavimasUAB "Papildai sportui" e-parduotuvė: amino rūgštys, angliavandeniai, baltymai, kreatinas, termogeniški produktai, masės didintojai (gaineriai), omega 3 riebalų rūgštys, testerono skatintojai, vitaminai ir mineralai sportuojantiems.
Šilalės sporto mokyklaRėmėjų nuoroda Šilalės sporto mokyklaŠilalės rajono vaikų ir jaunių sporto mokykla įsteigta 1970 m. rugsėjo 1 d. Mokykloje buvo įsteigtos dvi sporto šakos: lengvoji atletika ir stalo tenisas. Pirmieji mokyklos treneriai dirbę su sportininkais buvo Birutė Lengvenienė, Eugenijus Ivanauskas, Povilas Jurgaitis ir Rolandas Baublys. 1983 m. atsirado rankinio, 1991 m. – krepšinio, 1995 m. – futbolo ir dviračių sporto, 1999 m. – sunkiosios atletikos grupės.
Fitnesas 24 Fitnesas 24Svetainė apie fitneso, kultūrizmo treniruotes, savo kūno pažinimą, sveika mitybą ir sporto papildus. Sužinosite kaip taisyklingai sportuoti, maitintis, kad palaikytumėte gerą savijautą, žvalumą ir nepatirtumėte traumų.
SOLO mankštos namai SOLO mankštos namaiŽemo intensyvumo grupinės treniruotės Klaipėdoje: pilates, kalanetika, joga, oro joga, nėščiųjų mankšta, stuburo ir sąnarių mankšta.
Cantienica klubas Cantienica klubasCantienica klubas – specializuotas sporto klubas, kuriame vyksta treniruotės ir paskaitos pagal Benitos Cantieni dubens dugno raumenų stiprinimo, nugaros, sąnarių, laikysenos atstatymo metodiką. Klubo steigėja – aukščiausios kategorijos Cantienica trenerė, Benitos Cantieni mokinė Nadia Sydorenko. Metodika bus naudinga bet kokio fizinio pasirengimo ir amžiaus žmonėms, ypatingais turintiems problemų su stuburu, laikysena, sąnariais, chronišku nuovargiu.
Core Indoor Vilnius Core Indoor VilniusCORE INDOOR Vilnius – pirmasis Lietuvoje uždaras riedlenčių parkas TIK riedlentininkams. Tai veiklių Lietuvos riedlentininkų iniciatyva sukurti pozityvaus
Asmeninis treneris Asmeninis trenerisNori sportuoti treniruoklių salėje, bet nežinai nuo ko pradėti? Sportuoji, bet nepasieki norimų rezultatų? O gal nori sportuoti, bet tiesiog "bijai" ar nenori eiti į sporto salę? Susisiek su manim ir aš Tau padėsiu! Asmeninės treniruotės Kaune, sporto programų sudarymas, rekomendacinių mitybos planų sudarymas, asmeninės treniruotės lauke ir namuose! Turi klausimų ar nori gauti daugiau informacijos? Kreipkis! Tel: 867952276 Email: info@treneristau.lt web: www.treneristau.lt
Sveika gyvensena Sveika gyvensenaTinklapis apie teisingą sportą, mitybą ir sveiką gyvenseną.
Sportinis masažas Vilniuje Alfa Steps Sportinis masažas Vilniuje Alfa StepsALFA STEPS profesionalų komanda pasirengusi Jums padėti įveikti ar sumažinti nugaros, peties, raumenų, sąnarių ar kitų kūno dalių skausmą. Mūsų profesionalai taiko mediciniškai pagrįstas ir individualiai subalansuotas sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas, todėl kiekvienam atvejui yra parenkami skirtingi gydymo modeliai.