Sportinis inventories internetu Sportinis inventories internetuMūsų sporto inventorius tinka įvairaus amžiaus bei lygio sportininkams – tiek vaikams, tiek suaugusiems, profesionalams ar megėjams bei treneriams.
Statybų darbai visoje Lietuvoje Rėmėjų nuoroda Statybų darbai visoje Lietuvoje Mūsų individuali veikla yra sukaupusi didelę patirtį lauko ir vidaus apdailos darbu srityje, pasisėmusi daug patirties Europoje bei Skandinavijoje. Per savo gyvavimo metus mes įrengėme, apdailinome ir restauravome daugybę namų ir įvairios paskirties pastatų.
ekovata.org ekovata.orgApšiltinomo darbai su Ekovata: Pastatų apšiltinimas (Karkasinių, medinių, mūrinių ir kt.) Namų apšiltinimas iš lauko, Sienų šiltinimas iš vidaus, Vidinių pertvarų šiltinimas, Grindų šiltinimas, Perdangų šiltinimas, Sienų oro tarpų apšiltinimas.
Smidrai (šparagai) Smidrai (šparagai)Smidrai (šparagai) - Auginimas, pardavimai, receptai.
Įtempiamos lubos Įtempiamos lubosIšskirtinių šiuolaikiškų įtempiamų lubų gamyba, prekyba ir montavimas tiek individualiam būstui, tiek komerciniams poreikiams. Didelė spalvų, tekstūrų ir stilių įvairovė. Šviestuvų montavimas, LED apšvietimo įrengimas. Dekoruotų, šviečiančių, foto spaudos lubų gamyba ir montavimas.
Išorinės ir vidinės reklamos gamyba. Išorinės ir vidinės reklamos gamyba.Įmonės veikla: prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmonės gaminius ir paslaugas. Mes gaminame: -reklaminius rėmelius; laikiklius prie rėmelių; įvairius tvirtinimo elementus rėmeliams,stovai; -informacinius ir reklaminių bukletų,laikikliai; -iš PMMA, PVC ir PET gaminiai; -graviruojame ir pjaustome lazeriu; -priimame užsakymus nestandartiniams gaminiams iš plastiko; -kokybiškai ir greitai liejame gaminius su užsakovo presformomis; - lauko ir vidaus reklama. Asortimentas sprendžia pagrindinę mažmeninės prekybos operatorių problemą: prekės pateikimas ir informacijos apie prekę pateikimas. Siūlomas kompleksinis sprendimas - nuo konsultacijos iki projekto įgyvendinimo.
Greitieji kreditai Greitieji kreditaiIšsirink sau tinkamiausią paskolą greitai ir lengvai! Mes siūlome palyginti visas kredito bendroves ir pasirinkti vieną.
Ekosaltis.lt Ekosaltis.ltMūsų įmonė tai jauna, tačiau entuziastinga įmonė kurią sudaro ilgalaikę patirtį turinčių profesionalių šaldymo įrangos projektuotojų ir montuotojų komanda. Dėka mūsų klientų, analizuodami ir ranka rankon dirbdami kartu mes visi augome ir tobulėjome visuomet siekdami optimaliausio rezultato bei aukščiausios kokybės.
Scaff.lt Scaff.ltPastolių montuotojai. Kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime profesionalių montuotojų paslaugas. Mūsų pastolių montuotojai pasirūpins tinkamu montavimu.
Statybos darbai gera kaina Statybos darbai gera kainaStatybos darbai gera kaina: apdailos darbai, gerbūvio darbai, staliaus darbai, betonavimo darbai.