Betono era Betono eraGrindų betonavimo darbai. Atliekame pagrindų paruošimo darbus: smėlio lyginimo, putų polistirolo klojimo, ir kitus paruošiamuosius darbus grindų betonavimui.
Fenestrum.lt Fenestrum.ltIšskirtinių medinių langų bei durų gamyba ir montavimas. Savo klientams siūlome profesionalų ir operatyvų aptarnavimą, platų dirbinių asortimentą, užtikriname aukščiausią langų bei durų ir jų montavimo darbų kokybę. Nemokamai konsultuojame, teikiame informaciją apie gaminius, jų naudojimą ir priežiūrą, pateikiame ikiprojektinius pasiūlymus, aprūpiname katalogais ir kita technine informacija.
MTA Advisers MTA AdvisersBuhalterinės apskaitos paslaugos ir mokestinės konsultacijos
Mercell - viešieji ir privatūs pirkimai, statybų konkursai ir objektai Mercell - viešieji ir privatūs pirkimai, statybų konkursai ir objektaiMercell yra verslo sprendimas įmonėms, kuris suveda pirkėjus ir tiekėjus į vieną erdvę. Čia kasdien skelbiama ir tiekėjams pateikiama informacija, kuri padeda būti anksčiau pasiruošusiems ir laimėti tiek privačius, tiek viešuosius pirkimus.
Statybos darbaiRėmėjų nuoroda Statybos darbaiUAB "Vygasta“ – patikima ir sparčiai auganti įmonė. Mūsų pagrindinis tikslas, kad klientas būtų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis. Atliekame darbus nuo pamatų liejimo iki raktų įteikimo.
Nekilnojamojo turto brokeris - Ieva Krupoviesienė Nekilnojamojo turto brokeris - Ieva KrupoviesienėNT brokere Kaune. Dirbu jau daugiau nei 4 m. Ivykdžiau daugiau nei 100 sandoriu. Esu pastabi detalems, turinti puikias ižvalgas, analitini mastyma. Patikekite savo NT pardavima profesionalui ir skirkite laika sau ar savo šeimai!
Stogų,sienų,perdangų šiltinimas poliuretano putom. Stogų,sienų,perdangų šiltinimas poliuretano putom.Nuo 2005 metų dalyvaujame statybų sferoje, teikiamų paslaugų spektras nuo; pastatų statybos iki galutinės apdailos.Darbus atliekame kvalifikuotai, kruopščiai bei atsakingai su naujausia Amerikiečių kompanijos profesionalia įranga, naudojame tik sertifikuotų, bei patikimų gamintojų žaliavas. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius galime pasiūlyti skirtingų gamintojų ir rūšių poliuretano putas, kad pasiektume maksimalų rezultatą, atitinkanti Jūsų poreikius, bei finansines galimybes.
Finansų apskatos centras Finansų apskatos centrasFinansų apskaitos centras teikia visas su finansais ir buhalterine apskaita susijusias paslaugas bei konsultacijas.
Apacare priemonės dantų priežiūrai Apacare priemonės dantų priežiūraiApacare parduoda vokiškas kokybiškas priemones jautrių dantų priežiūrai.