Teisėkūros žinios Teisėkūros žinios„Teisėkūros žinios“ tęsia ilgametę oficialaus leidinio „Valstybės žinios“ tradiciją – du kartus per savaitę leidžia Lietuvos teisės aktų elektroninį leidinį pdf, epub ir docx. Skelbia teismų praktiką ir organizacijų informacinius skelbimus. Nemokami teisės leidiniai ir leidyba. Lietuvos valstybingumas.
Fm World tinklinis marketingas Fm World tinklinis marketingasKokybiški ir pigūs kvepalai, kūno priežiūros priemonės, dekoratyvioji kosmetika, saugios namų priežiūros priemonės, maisto papildai, kava ir arbata. Galima susikurti pasyvias pajamas, taip pat kurti vartotojų tinklą ir kurti savo verslą.
Nemokami darbo skelbimai Nemokami darbo skelbimaiDarbo skelbimai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt. Lietuvos miestuose. Ieškantys darbo užsienyje juos gali rasti skiltyje Darbas užsienyje.
„E. sąskaita“ informacinė sistema „E. sąskaita“ informacinė sistema„E. sąskaita“ tai http://www.esaskaita.eu elektroninė sistema, parengta pagal Europos sąjungos taisykles, sąskaitų faktūrų sistemose. Nuo 2019 metų įsigaliojo Europos elektroninių sąskaitų faktūrų standartas. „E. sąskaita“ palengvins šį standartą atitinkančių elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymą bei priėmimą. Ši sistema leidžia prekių, paslaugų, darbų tiekėjams, vykdantiems viešųjų pirkimų sutartis, teikti, o perkančioms organizacijoms gauti elektronines PVM sąskaitas faktūras, sąskaitas faktūras, kreditinius ir debetinius dokumentus bei avansines sąskaitas internetu. Šio projekto vykdytojai – Lietuvos Respublikos finansų ministerija.
Uždarbis internetu Uždarbis internetuSvetainė apie uždarbį internetu. Naujausi ir saugiausi būdai pasakojantys kaip užsidirbti pinigų internetu.
Pilkas Namelis Pilkas NamelisPoilsiavietė "Pilkas Namelis" siūlo poilsį Šventoje - namelių nuoma. Kviečiame apsistoti keturių vietų nameliuose su visais patogumais. Nameliai su lauko terasa, bei lauko baldais ir atskiru griliumi.
Headex - darbo pasiūlymai, skelbimai Headex - darbo pasiūlymai, skelbimaiHEADEX Group – tarptautinė personalo atrankos įmonė, padedanti įsidarbinti tiek Lietuvoje, tiek Vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse.
Skardu lyderis Skardu lyderisDengiame ir apšildome, remontuojame (daugiabučių, garažų, tiek pramoninės paskirties pastatų) plokščius stogus su prilydoma bitumine danga, lankstome skardas ir jas montuojame. Prekiaujame lietaus nuvedimo istemomis, plieninėmis tvoralentėmis, stogų ir fasadų dangomis. Mes esame savo srities profesionalai. Turime ilgametę darbo patirtį.
DATA LEX LT, MB DATA LEX LT, MBPadedame įmonėms užtikrinti atitiktį Bendrąjam duomenų apsaugos reglamentui. Teikiame visas su BDAR susijusias paslaugas: BDAR konsultacijos, BDAR auditas, poveikio duomenų apsaugai vertinimas, BDAR dokumentų rengimas, duomenų apsaugos pareigūno paslaugos, BDAR mokymai įmonės darbuotojams.
Prekės ženklo ir produkto dizaino registravimas, intelektinės nuosavybės apsauga Prekės ženklo ir produkto dizaino registravimas, intelektinės nuosavybės apsaugaIntelektinės nuosavybės apsaugos teisinės paslaugos: · Prekės ženklo registravimas Lietuvoje, ES, kitose šalyse. · Paraiškų rengimas ir teikimas. · Produkto dizaino registravimas. · Reagavimas į protestus dėl jūsų prekės ženklo, protestų ir apeliacijų rengimas. · Atstovavimas ginčuose dėl prekės ženklo. · Sutartys dėl prekės ženklo ir (ar) dizaino perleidimo, franšizės suteikimo ar įsigijimo. · Intelektinės nuosavybės apsaugos konsultacijos. Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu.