Konsultavimo įmonėRėmėjų nuoroda Konsultavimo įmonėMūsų siūlomi sprendimai yra ilgametės patirties ir praktinės patirties rezultatas, o jų tikslas - optimizuoti turimus išteklius, kad būtų galima pasiekti geresnį bendrą gamybos įrenginių veikimą. Visi etapai, nuo kūrybinio iki operatyvinio, yra stebimi labai atsargiai ir garantuojant kokybiškus kompetencijos standartus, į kiekvieną projektą integruojame geriausius galimus technologinius sprendimus, todėl kiekvienas projektas yra „unikalus“ atsisakant standartizacijos idėjos.
We are an IoT company that developsRėmėjų nuoroda We are an IoT company that developsLematics - We are an IoT company that develops, installs and maintains solutions for efficient management of transport, personnel and various technology. It is a user-friendly solution based on the principle of advanced telematics equipment manufactured in Lithuania and recognized worldwide, which can be adapted to different requirements and adapted to many scenarios.
Garažo vartų gamybaRėmėjų nuoroda Garažo vartų gamybaĮmonė užsiima garažo vartų gamyba. Taip pat gaminame ir priedus reikalingus garažo vartams, jų automatikai. Gaminame kelio stulpelius, barjerus, kelio užtvarus ir visus kitus aksesuarus.
Projektavimo įmonė Projektavimo įmonėProjektavimo įmonė “Architektų gildija” įkurta 2007 metais. Įmonė teikia statinių, pastatų projektavimo paslaugas – rengia techninius, darbo projektus , teritorijų planavimo paslaugas – rengia specialiuosius, detaliuosius planus, žemės valdų formavimo projektus.
Teikiame konsultacijas gaisrinės ir civilinės saugos srityje, pagal galiojančius teisės aktus rengiame darbų saugos dokumentus, įmonėms, įstaigoms ir ūkio subjektams, siekiantiems atitikti jiems keliamus reikalavimus. Paslaugas visada atliekame kokybiškai ir laiku, todėl turime didelį patenkintų ir mus rekomenduojančių klientų ratą. Visiems savo darbams suteikiame atitikimo garantiją. Saugumas yra neįkainojamas, tačiau mes pasiūlysime geriausią jo kainą!
Light House Coworking - Biūro Patalų Nuoma Klaipėdoje Light House Coworking - Biūro Patalų Nuoma Klaipėdoje„Light House“ – tai viena didžiausių bendradarbystės erdvių Baltijos šalyse su integruota gyvenamąja vieta, privačiu sporto klubu ir restoranu.
UAB Godas - metalo konstrukcijų gamyba, montavimas UAB Godas - metalo konstrukcijų gamyba, montavimasUAB Godas įmonėje projektuojami, gaminami ir montuojami įvairūs metalo gaminiai – lauko laiptai, vidaus laiptai, turėklai, vartai, tvoros, angarai, rampos, pandusai ir kitos metalo konstrukcijos.
Santechnikos paslaugos Kaune ir Vilniuje Santechnikos paslaugos Kaune ir VilniujeSantechnikos paslaugos Kaune ir Vilniuje , nuotekų sistemos įrengimas, vandentiekio sistemos įrengimas, šildymo sistemos įrengimas, katilinių montavimas, ventiliavimo sistemos įrengimas, ir kiti smulkūs santechnikos darbai.
Vigidas Pack UAB Vigidas Pack UABMedinių Euro padėklai (EPAL), padėklų apvadai, dėžės vaisiams ir daržovėms statybinė mediena, pjuvenų briketai ir granulės. Gamyba ir prekyba.
Internetinis tinklaraštis verslui Internetinis tinklaraštis versluiInternetinis tinklaraštis apie verslą internete, el. komerciją, reklamą internete, ir kitus verslo plėtros būdus.