Uždarbis internetu Uždarbis internetuSvetainė apie uždarbį internetu. Naujausi ir saugiausi būdai pasakojantys kaip užsidirbti pinigų internetu.
Pilkas Namelis Pilkas NamelisPoilsiavietė "Pilkas Namelis" siūlo poilsį Šventoje - namelių nuoma. Kviečiame apsistoti keturių vietų nameliuose su visais patogumais. Nameliai su lauko terasa, bei lauko baldais ir atskiru griliumi.
Headex - darbo pasiūlymai, skelbimai Headex - darbo pasiūlymai, skelbimaiHEADEX Group – tarptautinė personalo atrankos įmonė, padedanti įsidarbinti tiek Lietuvoje, tiek Vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse.
Skardu lyderis Skardu lyderisDengiame ir apšildome, remontuojame (daugiabučių, garažų, tiek pramoninės paskirties pastatų) plokščius stogus su prilydoma bitumine danga, lankstome skardas ir jas montuojame. Prekiaujame lietaus nuvedimo istemomis, plieninėmis tvoralentėmis, stogų ir fasadų dangomis. Mes esame savo srities profesionalai. Turime ilgametę darbo patirtį.
DATA LEX LT, MB DATA LEX LT, MBPadedame įmonėms užtikrinti atitiktį Bendrąjam duomenų apsaugos reglamentui. Teikiame visas su BDAR susijusias paslaugas: BDAR konsultacijos, BDAR auditas, poveikio duomenų apsaugai vertinimas, BDAR dokumentų rengimas, duomenų apsaugos pareigūno paslaugos, BDAR mokymai įmonės darbuotojams.
CentoKreditas - Uždarbis Internete CentoKreditas - Uždarbis InternetePateikiame visus geriausius pasiūlymus, per kuriuos galite užsidirbti kažkokią sumą pinigų internetu!
Prekės ženklo ir produkto dizaino registravimas, intelektinės nuosavybės apsauga Prekės ženklo ir produkto dizaino registravimas, intelektinės nuosavybės apsaugaIntelektinės nuosavybės apsaugos teisinės paslaugos: · Prekės ženklo registravimas Lietuvoje, ES, kitose šalyse. · Paraiškų rengimas ir teikimas. · Produkto dizaino registravimas. · Reagavimas į protestus dėl jūsų prekės ženklo, protestų ir apeliacijų rengimas. · Atstovavimas ginčuose dėl prekės ženklo. · Sutartys dėl prekės ženklo ir (ar) dizaino perleidimo, franšizės suteikimo ar įsigijimo. · Intelektinės nuosavybės apsaugos konsultacijos. Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu.
Tentiniai angarai, UAB Tentiniai angarai, UABSustiprinti tentiniai angarai. Prekyba, nuoma servisas. Pristatymas su montavimu ant bet kokio paviršiaus: 3 d.d. Tentinis angaras daug pigesnis nei skardinis ar mūrinis. Nereikia pamatų, statybos leidimų. Garantija.
MB „Konsultantas“ MB „Konsultantas“ Verslo inovacijų agentūros MB „Konsultantas“ komanda padės pagerinti verslo rezultatus, panaudoti visą įmonių vadovų ir darbuotojų potencialą konsultacijų, tyrimų ar mokymų dėka. Projektų valdymas, pardavimai, projektų rengimas, vadovavimas, inovacijų kūrimas – tai sritys, kuriose įmonės treneriai ir konsultantai yra sukaupę didžiulę patirtį, todėl gali efektyviai padėti siekti pačių geriausių verslo veiklos rezultatų. MB „Konsultantas“ organizuojami „Innovate“ projektų valdymo mokymai paremti naujausiais moksliniais atradimais, jie yra aktyvūs, įtraukiantys ir praktiški.