Teikiame konsultacijas gaisrinės ir civilinės saugos srityje, pagal galiojančius teisės aktus rengiame darbų saugos dokumentus, įmonėms, įstaigoms ir ūkio subjektams, siekiantiems atitikti jiems keliamus reikalavimus. Paslaugas visada atliekame kokybiškai ir laiku, todėl turime didelį patenkintų ir mus rekomenduojančių klientų ratą. Visiems savo darbams suteikiame atitikimo garantiją. Saugumas yra neįkainojamas, tačiau mes pasiūlysime geriausią jo kainą!
Light House Coworking - Biūro Patalų Nuoma Klaipėdoje Light House Coworking - Biūro Patalų Nuoma Klaipėdoje„Light House“ – tai viena didžiausių bendradarbystės erdvių Baltijos šalyse su integruota gyvenamąja vieta, privačiu sporto klubu ir restoranu.
UAB Godas - metalo konstrukcijų gamyba, montavimas UAB Godas - metalo konstrukcijų gamyba, montavimasUAB Godas įmonėje projektuojami, gaminami ir montuojami įvairūs metalo gaminiai – lauko laiptai, vidaus laiptai, turėklai, vartai, tvoros, angarai, rampos, pandusai ir kitos metalo konstrukcijos.
Santechnikos paslaugos Kaune ir Vilniuje Santechnikos paslaugos Kaune ir VilniujeSantechnikos paslaugos Kaune ir Vilniuje , nuotekų sistemos įrengimas, vandentiekio sistemos įrengimas, šildymo sistemos įrengimas, katilinių montavimas, ventiliavimo sistemos įrengimas, ir kiti smulkūs santechnikos darbai.
Vigidas Pack UAB Vigidas Pack UABMedinių Euro padėklai (EPAL), padėklų apvadai, dėžės vaisiams ir daržovėms statybinė mediena, pjuvenų briketai ir granulės. Gamyba ir prekyba.
Internetinis tinklaraštis verslui Internetinis tinklaraštis versluiInternetinis tinklaraštis apie verslą internete, el. komerciją, reklamą internete, ir kitus verslo plėtros būdus.
Švarista ŠvaristaUAB „Švarista“ – 2016 metais įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi statybinių atliekų surinkime ir išvežime. Veiklą vykdome Vilniaus mieste bei Vilniaus rajone ir savo klientams siūlome kokybiškas statybinių atliekų išvežimo paslaugas pagal kiekvieno kliento poreikius. Pristatysime statybinių atliekų konteinerį, surinksime ir išvešime atliekas už konkurencingiausią kainą! Mūsų teikiamos paslaugos: Atliekų surinkimas; Atliekų sukrovimas; Statybinių atliekų išvežimas; Gamybinių atliekų išvežimas; Įvairios paskirties pastatų griovimas ir ardymas; Statybinių latakų nuoma.
Teisininko konsultacija internetu Teisininko konsultacija internetuKvalifikuotas teisininkas, teikia įvairias teisines paslaugas - ieškinių, atsiliepimų, pretenzijų, pareiškimų, skundų, dublikų, triplikų, ir kt. procesinių dokumentų rašymas. Konsultacija telefonu bei elektroniniu paštu suteikiama nemokamai!...
Kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai, topografinės nuotraukos sudarymas Kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai, topografinės nuotraukos sudarymasMatininkai, atliekantys su geodezija susijusias paslaugas visoje Lietuvoje: kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai, topografinės nuotraukos.
Statybos techninė priežiūra Vilniuje Statybos techninė priežiūra VilniujeStatybos techninė priežiūra Vilniuje – viena iš UAB „Keista“ teikiamų paslaugų. Užsakovo organizuojamos pastato statybos priežiūros tikslas – stebėti ir kontroliuoti pastato statybos atitiktį statybos projektui, statybos sutarties sąlygoms, taip pat statybinių techninių dokumentų reikalavimams, pastatų saugos reglamentavimo dokumentams ir paskirčiai bei kitiems teisės aktams.