Lengvi pinigai Lengvi pinigaiSužinokite, kaip galima uždirbti didelius pinigus internetinėse loterijose pasinaudojus mūsų analizatoriumi !
Vejos robotų remontas Vejos robotų remontasVejos robotų viešbutis ir SPA paslaugos. info@vejosrobotas.lt +37067130088 Verkių g. 32, LT-08221, Vilnius
Pagrindinis  Ekologinis Ūkininkavimas - diskusijos Pagrindinis Ekologinis Ūkininkavimas - diskusijosDiskusijos apie ekologinį ūkininkavimą. Žemės ūkis ir kaimo plėtra, su ją susijusios temos.
Žaidimų kambarys „Nuotykis“ Žaidimų kambarys „Nuotykis“Žaidimų kambarys - jaukus, naujas ir labai erdvus (125 kv. m.) žadimų kambarys Vilniuje, kuris talpins ne tik Jūsų šeimą bet ir šeimos draugus. Kambaryje gausu veiklos vaikams, kuri džiugins į vairaus amžio vaikus - batutas, čiuožykla, kamuoliukų baseinas, karstynės, tuneliai.
Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėRėmėjų nuoroda Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėPagrindiniai šios asociacijos veiklos tikslai – skatinti Šilutės, kaip žuvininkystės regiono, ekonomikos augimą, darbo vietų steigimą, plėtoti pakrančių ir sausumos bendruomenių įdarbinimo galimybes, siekti geresnės gyvenimo kokybės, atstovauti šio verslo interesams. Savo tikslų siekti asociacija numato pasitelkdama ES struktūrinių fondų 2014-2020 m. finansinę paramą.
Vestuvių nuotraukos, planavimas, patarimai - ką rengtis, kaip pasiruošti, ką būtina žinoti Vestuvių nuotraukos, planavimas, patarimai - ką rengtis, kaip pasiruošti, ką būtina žinotiVestuvių nuotraukos, vestuvių planavimas, nemokami patarimai. Informacija apie pasiruošimą vestuvėms, kokius vestuvinius žiedus rinktis, patarimai ką rengtis.
Vaikas123 Vaikas123Visos naujienos tėvams, kaip auginti savo vaikus ir puoselėti šeimos darną
Vaikų žaidimų kambarys Vaikų žaidimų kambarysVaikų žaidimų kambarys „Pas arbūzą“ – visos linksmybės vienoje vietoje: vaikų gimtadieniai, išleistuvės, krikštynos ir kitos vaikų šventės. „Pas arbūzą“ veikia žaislų išparduotuvė, kurioje yra platus kokybiškų žaislų įvairaus amžiaus vaikams pasirinkimas už prieinamą kainą.
Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Svarbi informacija tėveliams, pedagogams ir besidomintiems vaikų edukacija! LIETUVIŠKAS interaktyvus raidelių ir skaičių mokymosi žaidimas mažiesiems jau visai čia pat! Apsilankykite šio žaidimo informaciniame puslapyje, užsiprenumeruokite laiškelį ir būkite pirmieji, jį išbandę!