Vaikų žaidimų kambarys Vaikų žaidimų kambarysVaikų žaidimų kambarys „Pas arbūzą“ – visos linksmybės vienoje vietoje: vaikų gimtadieniai, išleistuvės, krikštynos ir kitos vaikų šventės. „Pas arbūzą“ veikia žaislų išparduotuvė, kurioje yra platus kokybiškų žaislų įvairaus amžiaus vaikams pasirinkimas už prieinamą kainą.
Vaikų, kūdikių, naujagimių prekės Vaikų, kūdikių, naujagimių prekėsLittle Dutch Lietuva — vaikų, kūdikių ir naujagimių parduotuvė internete savo veiklą pradėjo 2020 metais atstovaudama Europoje gerai žinomą prekės ženklą Little Dutch. Parduotuvė siūlo platų prekių asortimentą, kuris nuolat atnaujinamas ir tobulinamas įvairiomis kolekcijomis ir spalvomis. Norime, kad mūsų produktai taptų kasdieninio gyvenimo ir nepamirštamų akimirkų dalimi. Nuo ankstyvos vaikystės siekiame įkvėpti mažuosius tapti kūrybiškais ir suteikti daugiau laimės.
Advokatė ir mediatorė Eglė Gecevičė Advokatė ir mediatorė Eglė GecevičėTeisinės ir mediacijos paslaugos. Advokato teisinė konsultacija. Teikiame pagalbą civilinėje teisėje, šeimos teisėje, administracinėje teisėje ir kt
Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Svarbi informacija tėveliams, pedagogams ir besidomintiems vaikų edukacija! LIETUVIŠKAS interaktyvus raidelių ir skaičių mokymosi žaidimas mažiesiems jau visai čia pat! Apsilankykite šio žaidimo informaciniame puslapyje, užsiprenumeruokite laiškelį ir būkite pirmieji, jį išbandę!
Saulės kolektoriai Saulės kolektoriaiParduodame ir montuojame saulės kolektorius ant jūsų namo stogo ar sklype. Tai labai aukštos kokybės saulės kolektoriai, todėl jiems suteikiama garantija. Šių saulės kolektorių atsiperkamumas yra per 6-7 metus, todėl tai yra neabejotinai naudinga investicija. Atsakysime į visus jūsų klausimus, bei atliksime visus montavimo darbus, todėl nereikės niekuom rūpintis.
Dalia Leinartė Dalia LeinartėProfesorė Dalia Leinartė- kandidatė į Jungtinių Tautų komitetą, rašytoja, pasisakanti už žmonių lygybę, bei kovojanti prieš prekybą moterimis.
Šunų pasaulis Šunų pasaulisIšsamiausias informacinis šaltinis apie šunis Lietuvoje.
Personalo atranka ir paieška Personalo atranka ir paieškaSimplika teikia profesionalias personalo atrankos ir paieškos paslaugas savo klientams. Įmonės konsultantai greitai ir efektyviai randa ir pateikia tik klientų nurodytus reikalavimus ir poreikius atitinkančius kandidatus.