OroVideo.lt OroVideo.ltOroVideo.lt komanda teikia filmavimo ir fotografavimo iš oro paslaugas.
Grafinio dizaino darbai Grafinio dizaino darbaiGrafinis dizainas, logotipai, maketavimas tik nuo 10Eur.
Shventė.lt - Renginių vedėjų ir DJ paslaugos Shventė.lt - Renginių vedėjų ir DJ paslaugos Mes puiki komanda: charizmatiškų vedėjų rankose - Jūsų šventės vairas, o nenustygstančio vietoje DJ pulte - Jūsų mėgstama muzika. Kiekvieno iš mūsų akyse dega idėjos, entuziasmo, muzikos ritmo ugnelės, o Jūsų šventėje ši mūsų bendra energija veržiasi kaip šventinis fejeverkas.
ManoSiena ManoSiena Sienų danga, sienų apdaila, sienų plokštės, sienų dailylentės, sienų dekoras, sienų dekoravimas
GyviTeatre - muzikinis teatras vaikams GyviTeatre - muzikinis teatras vaikamsGyviTeatre – muzikinis teatras vaikams, spektakliai vaikams, interaktyvus miuziklas, vaiko gimtadienis, šventė vaikams, teatras vaikams.
Dote DoteInternetinės parduotuvės DOTE atsiradimo istorija labai paprasta – įkūrėjos nenusakomas žavėjimasis brangiaisiais akmenimis ir noras, kad kuo daugiau moterų jais puoštųsi. Todėl ir didžioji dalis papuošalų asortimento yra pagaminti iš aukso ar platinos ir inkrustuoti brangiaisiais akmenimis.
Kalviški gaminiai - Kalvis Nykštukas Kalviški gaminiai - Kalvis NykštukasKalviški rankų darbo gaminiai. Taikomieji bei meniniai vidaus ar lauko dekoracijos elementai. Tinklalapis https://kujis.lt/ Tel. užsakymams 868705557 Darome nuo matavimo iki montavimo. Šviestuvai, šašlykinės, židinio įrakiai, namo numeriai, žvakidės, pakabos, vėliavos laikikliai, skulptūros, rožės, staliukai, paminklų ornamentai, statulėlės bei kiti įvairiausi gaminiai pagal užsakymą.