OroVideo.lt OroVideo.ltOroVideo.lt komanda teikia filmavimo ir fotografavimo iš oro paslaugas.
Grafinio dizaino darbai Grafinio dizaino darbaiGrafinis dizainas, logotipai, maketavimas tik nuo 10Eur.
Shventė.lt - Renginių vedėjų ir DJ paslaugos Shventė.lt - Renginių vedėjų ir DJ paslaugos Mes puiki komanda: charizmatiškų vedėjų rankose - Jūsų šventės vairas, o nenustygstančio vietoje DJ pulte - Jūsų mėgstama muzika. Kiekvieno iš mūsų akyse dega idėjos, entuziasmo, muzikos ritmo ugnelės, o Jūsų šventėje ši mūsų bendra energija veržiasi kaip šventinis fejeverkas.
ManoSiena ManoSiena Sienų danga, sienų apdaila, sienų plokštės, sienų dailylentės, sienų dekoras, sienų dekoravimas
GyviTeatre - muzikinis teatras vaikams GyviTeatre - muzikinis teatras vaikamsGyviTeatre – muzikinis teatras vaikams, spektakliai vaikams, interaktyvus miuziklas, vaiko gimtadienis, šventė vaikams, teatras vaikams.
Dote DoteInternetinės parduotuvės DOTE atsiradimo istorija labai paprasta – įkūrėjos nenusakomas žavėjimasis brangiaisiais akmenimis ir noras, kad kuo daugiau moterų jais puoštųsi. Todėl ir didžioji dalis papuošalų asortimento yra pagaminti iš aukso ar platinos ir inkrustuoti brangiaisiais akmenimis.
Profesionalaus fotografo paslaugos - kaip išsirinkti tikrai gerą specialistą? Profesionalaus fotografo paslaugos - kaip išsirinkti tikrai gerą specialistą? Fotografija šiandien - ir menas, ir darbas, ir laisvalaikis. Skaitmeniniai prietaisai mums leidžia įsiamžinti bet kurioje erdvėje ir bet kuriuo paros metu, o daugybė redagavimo ir retušavimo programėlių paprastą nuotrauką paverčia tikru meno kūriniu. Ir tai puiku! Tačiau, planuojant vestuves, krikštynas ar kitą reikšmingą šeimos šventę mūsų lūkesčiai fotografijų kokybei tampa gerokai didesni ir štai čia mums prireikia profesionalaus fotografo paslaugų. Tad kaip nepasimesti jūroje skelbimų ir pasamdyti tinkamą specialistą? Visuomet labai praverčia rekomendacijos - draugų, šeimos narių, paslaugomis pasinaudojusių klientų (pastarąsias dažnai galime rasti profesionalaus fotografo paslaugas teikiančiojo interneto svetainėje ar facebook paskyroje), tačiau, vien tik gerais atsiliepimais pasikliauti nevertėtų. Mes visi esame skirtingi, taigi, kas tiko Jūsų draugams, nebūtinai tiks ir Jums. Kiekvienas save gerbiantis fotografas turi didesnę ar mažesnę savo darbų galeriją, kitaip vadinamą "portfolio", nepatingėkite jos peržiūrėti, nes kiekvienas menininkas turi savitą stilių, kuris, gali būti, Jums visai nepatiks. Paskutinis, bet, bene svarbiausias žingsnis renkantis fotografą yra pokalbis su juo pačiu. Būtinai aptarkite visas smulkmenas, išsakykite savo lūkesčius, juk profesionalaus fotografo paslaugos nėra standartinis dešimties krikštynų nuotraukų ar penkiasdešimties vestuvinių nuotraukų paketas. Kiekviena šventė individuali, taigi ir profesionalaus fotografo paslaugos turi atitikti Jūsų lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Nuoširdžiai linkiu pačių gražiausių švenčių, na, o jeigu dar neturite fotografo, kviečiu užsukti į https://www.orintamass.lt/ ir susipažinti su mano darbais!
VŠĮ Klaipėdos rajono amatų centras VŠĮ Klaipėdos rajono amatų centrasVŠĮ Klaipėdos rajono amatų centre vedamos tradicinių amatų edukacijos. Edukaciniai užsiėmimai padės jums praplėsti akiratį, išmokti kažko naujo. Pas mus netradicinės pramogos, kitoks gimtadienis, nenuobodi ekskursija.