Baidarės Utenoje Baidarės UtenojeBaidarės Utenoje, nuoma. Siūlome išbandyti turistines baidares Rytų Aukštaitijos ežeruose ir upėse, Žeimena, Kiauna, Lakaja, Būka, Virinta, Jara, Šventąja, Almaja, Aiseta
Plaustai, plaustų nuoma Plaustai, plaustų nuomaPlaustai, plaustas. Plaustų nuoma. Nuomojami plaustai smagioms iškyloms Šventosios upe. Plaustai, plaustas (talpa iki 6 vietų, talpa iki 12 vietų). Plausto nuoma.
GoWild.lt GoWild.ltSvetainė apie turizmą, keliones, medžioklę, žvejybą ir gamtą. Turizmo prekės.
Baidarių nuoma, baidarės Baidarių nuoma, baidarėsBaidarių nuoma, baidarės nuoma, baidariu, baidare, baidarė, baidarės vandens pramogos, plaukimas baidaremis, vandens turizmas
Keliautojų portalas Klajoklis.lt Keliautojų portalas Klajoklis.ltKeliautojų ir gamtos mylėtojų portalas, kur galima rasti ir dalintis kelionių patirtimi, patarimais ir įspūdžiais.
Svajonių Dvaras Svajonių DvarasKaimo turizmo sodyba "Svajonių Dvaras" - sodyba vestuvėms, šventėms, poilsiui ir pramogoms. Nuostabi gamta, patogus apgyvendinimas, pramogos, nepakartojama atmosfera.
Dviračių nuoma Anykščiuose Dviračių nuoma AnykščiuoseDviračių nuomos punktas įsikūręs sporto ir laisvalaikio centre „NYKŠČIO NAMAI“, Liudiškių g. 18. Teikiame dviračių nuomos paslaugas Anykščių mieste. Pasivažinėjimui galėsite pasirinkti moteriškus, vyriškus bei vaikiškus dviračius, o mažiesiems keliautojams pritaisysime specialias kėdutes arba vežimėlį, suteiksime visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas ir objektus.
Keleivių vežimas į oro uostus Keleivių vežimas į oro uostusKasdien vežame keleivius iš Klaipėdos į Rygos, Kauno, Vilniaus oro uostus.
Sofa Travel Sofa TravelDidžiausio kelionių organizatoriaus Baltijos šalyse įmonių grupei priklausantis turizmo paslaugų pardavimo tinklas, turintis biurus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei teikiantis ypač karštų kelionių pasiūlymų asortimentą internete. Mes ne tik pasiekiami – mes degame noru atrasti ir dalintis kelionių įspūdžiais kartu!
Patarimai ir kita informacija keliaujantiems Patarimai ir kita informacija keliaujantiemsEsame informacinis tinklapis pateikiantis bendrą informaciją keliaujantiems mikroautobusais arba autobusais. Pateiksime ne tik informaciją, tačiau aptarsime ir trūkumus.