Japonų kultūros centras Japonų kultūros centras Kaune įkurtame Japonų kultūros centre „Tsuru“galima daugiau sužinoti apie tolimąją Japoniją, jos kultūrą bei tradicijas ir išmokti: japonų kalbos, kaligrafijos, origami (popieriaus lankstymo meno), tapybos ant šilko ir kt. Centras teikia ir kitas paslaugas: arbatos gėrimo ceremonijos pravedimas, kimono nuoma ir aprengimas, foto sesija su kimono, vertimas iš lietuvių kalbos į japonų kalbą ir iš japonų kalbos į lietuvių kalbą, kitos paslaugos.
Informacija apie festivalius Lietuvoje Informacija apie festivalius Lietuvojefestival.lt - informacija apie Lietuvoje vykstančius festivalius, apžvalgos, patarimai, pasiūlymai.
ReKūrai - renginių organizavimo agentūra ReKūrai - renginių organizavimo agentūra„ReKūrai" - renginių organizavimo ir komunikacijos paslaugų agentūra. Savo srities ekspertai, teikiantys aukšto lygio konferencijų, mokymų, renginių organizavimo ir komunikacijos bei prodiuserių paslaugas.
DjŠarūnėlis - renginių vedimas, įgarsinimas, apšvietimas, dj DjŠarūnėlis - renginių vedimas, įgarsinimas, apšvietimas, djIeškote renginio vedėjo, tačiau reikia ir dj? Viskas viename - renginio vedimas, įgarsinimas, apšvietimas, dj, karaoke šou, diskoteka iki ryto!!! Tai - DjŠarūnėlis
Renginių organizavimas | Renginio Vedėjai | DJ Paslaugos Renginių organizavimas | Renginio Vedėjai | DJ PaslaugosRenginių organizavimo paslaugos visoje Lietuvoje. Renginio Vedėjai, Vestuvių Vedėjai, DJ Paslaugos, Scenarijaus Paruošimas, Konsultacijos.
Renginių organizavimas Renginių organizavimasRenginių įmonėms ir privatiems asmenims organizavimas. Mūsų įmonėje dirba patyrę ir ryžtingi savo sričių profesionalai, teikiantys tik aukščiausio lygio paslaugas
Flipknygele.lt Flipknygele.ltFlip book animuota knygelė – tai paprastas ir linksmas būdas nufilmuotą trumpą vaizdą perkelti į knygutę vos per 90 sekundžių. Ji yra standartinės vizitinės kortelės dydžio (5 x 9 cm) ir, greitai verčiant jos puslapius, iš nuotraukų sekos sudarytas vaizdas tarsi atgyja. Mes galime atvažiuoti į jūsų renginį su savo įranga ir nufilmuoti daugybę linksmų trumpų filmukų, kurie jūsų akyse pavirs į animuotas knygeles flip book – puikius suvenyrus renginio svečiams.
Šeimyninis duetas Šeimyninis duetasŠeimyninis duetas, kuris gyvenime ir muzikoje jau daugiau nei 10 metų. Dainų atlikėjai ir kūrėjai. Pirmasis televizijos projekto „Lietuvos balsas“ duetas. Autorinių dainų koncertinė programa Laiko patikrintų lietuviškų ir užsienietiškų šlagerių koncertinė programa Vestuvinė, jubiliejinė programa Vakaro vedančiojo paslaugos Profesionalus renginių įgarsinimas, apšvietimas. DJ paslaugos Dainų kūryba Garso įrašų studijos paslaugos: •Dainų aranžavimas ir programavimas •Vokalo (solistų, vokalinių ansamblių, chorų), muzikos instrumentų ir kiti garso įrašai •Muzikos audio takelių montažas •Ir kt