Kursų centras Kursų centrasMokymo centras - individualūs ir grupiniai kursai, seminarai, web seminarai, mokymai.
Anglų kalbos namai - kursai ir pamokos Anglų kalbos namai - kursai ir pamokosAnglų kalba darbui ir laisvalaikiui. Šnekamosios, bendrinės ir verslo anglų kalbos kursai. Korepetitorių kursai mokiniams.
Photoshop pamokos fotografams Photoshop pamokos fotografamsŠie Photoshop kursai skirti fotografams pradedantiems naudoti Adobe Photoshop ir Photoshop Lightroom programas. Kursus sudaro 4 pamokos po 2 akademines valandas. Galima mokytis individualiai arba grupelėse iki 5 žmonių. Taip pat galima mokytis nuotuoliniu būdu per Skype. Grupinių kursų kaina: 200 Lt Individualių kursų kaina: 400 Lt. Nuotolinių kursų kaina: 300 Lt.
iCAN mokymų centras iCAN mokymų centrasiCAN - tai nuotoliniai kalbų kursai, anglų ir kitų kalbų kursai, vertimai, profesionalus testavimas, dovanų kuponai, NLP, koučingas.
Marvelnails MarvelnailsManikiūro - pedikiūro mokymo centras ''Marvel Nails'': organizuoja profesionaliūs manikiūro, pedikiūro ir nagų priauginimo geliu kursus.
Vertėjas - Žodynas Vertėjas - ŽodynasVertėjas - žodynas pagelbės kai reikės išversti tekstą iš lietuvių ar į lietuvių kalba iš įvairiausių užsienio kalbų. Kalbos pamokos, kalbos kursai ir kitos nuorodos
Gabūs ir Drąsūs - Gid.lt Gabūs ir Drąsūs - Gid.ltMūsų internetinėje svetaineje rasite daug mokslo darbų visada NEMOKAMAI: referatai, kursiniai darbai, šperos, konspektai, rašiniai, verslo planai ir kiti.
Dariaus Čibonio mokymų centras Dariaus Čibonio mokymų centrasTai – mokymai, lavinantys jūsų praktinius derybų, pardavimų, vadovavimo ir kitus įgūdžius, reikalingus sėkmingam verslui. Profesionalūs mokymai jau daugiau nei 20 metų padedantys tobulėti jums ir jūsų įmonei. Mokymai vyksta tokiomis temomis: aktyvus pardavimas, streso valdymo kursai, koučingo mokymai ir panašiai.
PagalbaMokiniui.Lt - Nemokami pratybų atsakymai PagalbaMokiniui.Lt - Nemokami pratybų atsakymaiSvetainėje rasite nemokami pratybų atsakymai pasitikrinimui, namu darbu atsakymai, nereikalinga jokia registracija norint peržiūrėti pratybų atsakymus ir puslapių peržiūra yra visiškai nemokama jokiu vipu ar tasku, taip pat šioje svetainėje galite rasti virš 200 pratybų, konspektai dvyliktokui, rašto darbai.
Vairavimo mokykla Greitera Vairavimo mokykla Greiteravairavimo mokykla, vairavimo kursai, kursai pažeidus KET, papildomas vairavimas, KET teorijos konsultacijos