Rankų darbo papuošalai Rankų darbo papuošalaiJei Jums reikia išskirtiniu papuošalų aplankykite galeriją. Pažiūrėkite kas jau yra sukurta.
gaminama.LT gaminama.LTgaminama.LT - projektas, kurio tikslas yra paskatinti visuomenę krizės metu atsigręžti į Lietuvos gamintojus, informuoti apie jų gaminamas prekes, taip pat paneigti gana dažnus skeptikų priekaištus, kad "Lietuva nieko negamina". Čia rasite įvairių Lietuvos gamintojų sąrašą, jų gaminamos produkcijos aprašymą, nuorodas į prekybos vietas.
www.antrosrankos.lt www.antrosrankos.ltLombardų, komisų, kitų pardavėjų prekės viename portale www.antrosrankos.lt
Vidalsta VidalstaMetalinių konstrukcijų gamyba, pjaustymas ir suvirinimas. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti vidalsta.lt svetainėje, o jei trumpai tai metalinės konstrukcijos, kurias įmonė JUMS gali suteikti, yra: vartai, laiptai (metaliniai), balkonai, turėklai ir dar daug kitų namo ar buto elementų, be kurio būstas tiesiog nėra būstas.
UAB Gajausta - tvoros, vartai, balkonai UAB Gajausta - tvoros, vartai, balkonaiTvoros iš plieno ir aliuminio profilių, vartai, varteliai, automatika, balkonų turėklai. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
Vieni nervai Vieni nervaivieninervai.lt - tai duomenų bazė, kurioje kaupiama informacija apie vartotojų patirtį naudojantis įmonių, fizinių asmenų, valdininkų ar kitų asmenų paslaugomis. Tikimės, kad kiekvienas Jūsų pranešimas ar komentaras privers pasitempti visus, apie kuriuos čia rašoma.
Unikalūs dirbiniaiRėmėjų nuoroda Unikalūs dirbiniaiUnikalių rankdarbių parduotuvė, kurioje rasite netik orginalių vienetinių rankdarbių, bet taip pat ir priemonių jiems pagaminti. Parduotuvėje pardavinėjami tiek profesionalų, tiek ir paprastų rankdarbių mylėtojų darbai. Organizuojame įvairius rankdarbių kursus suaugusiems ir būrelius vaikams. Taisome drabužius. Priimame individualius užsakymus.
Elviolė, UAB Elviolė, UABUAB „Elviolė” gamina tortus ir kepinius vestuvėms, gimtadieniams ar kitoms progoms bei šventėms!
Gruzdeda, UAB Gruzdeda, UABKonteinerių nuoma statybiniam laužui, šiukšlėms.