Aukuras, Alytaus fizinio parengimo ir sporto klubas Aukuras, Alytaus fizinio parengimo ir sporto klubasKlubo informacija ir istorija, kultivuojamo sporto šakos, sportininkai, foto galerija, kontaktai.
Top Gym Top GymModernus sporto klubas, profesionalūs treneriai, pastovi klubo narių priežiūra, tik amerikietiški treniruokliai, jauki kamerinė aplinka, įspūdingas vaizdas pro langus.
Sportoklubai.lt - geresnis būdas sportuoti nebrangiai. Pigiausi sporto klubų pasiūlymai. Sportoklubai.lt - geresnis būdas sportuoti nebrangiai. Pigiausi sporto klubų pasiūlymai.sportoklubai.lt – tai interneto projektas, kurio tikslas apjungti visus Lietuvos sporto klubus po vienu stogu. Čia rasite informaciją apie kiekvieną sporto klubą, galėsite sužinoti kitų lankytojų nuomonę, bei palikti savo komentarus. Mūsų misija - pateikti lankytojams objektyvią ir aiškią informaciją, padėti jiems išsirinkti labiausiai tinkantį sporto klubą. Mes pasiūlysime įsigyti abonementą į pasirinktą klubą internetu, sutaupant laiko ir pinigų.
Sostinės stalo teniso sporto klubas Vilniuje! Sostinės stalo teniso sporto klubas Vilniuje!Renkamos suaugusiųjų ir vaikų grupės! Registruotis galima tel. 8-654-02059 arba el. paštu registracija@vilniaus-stalo-tenisas.lt Kartu žaidžia ir pataria treneriai - profesionalai. Klubo nariams organizuojami mokymai, kuriems vadovauja Lietuvos ir Europos čempionai, vaikams ir suaugusiems - stalo teniso turnyrai. Organizuojame uždarus stalo teniso turnyrus įmonėms, šventes!
Naujas stalo teniso klubas Vilniuje - Tennisis Naujas stalo teniso klubas Vilniuje - TennisisNaujas stalo teniso klubas Vilniuje, Žirmūnuose. Tai erdvi 10 stalų salė, atskiros rūbinės vyrams ir moterims, reguliuojamas šildymas, kondicionieriai, naujai įrengti dušai, didžiulė automobilių stovėjimo aikštelė. Čia smagiai, emocingai ir komfortiškai praleisite 1,5 val. (tiek užtrunka seansas). Daugiau informacijos tinklapyje www.tennisis.lt.
Golfo pramogų klubas „GolfCity“ Golfo pramogų klubas „GolfCity“Golfo pramogų klubas „GolfCity“ siekia populiarinti golfą Lietuvoje, suteikti vietą ir sąlygas tobulinti savo golfo įgūdžius kiekvienam golfo mėgėjui. Šalia duris atvėrusi ir geriausių pasaulio golfo prekių ženklų produkciją parduodanti golfo parduotuvė.
Kyokushin karate sporto klubas „Argus“ Kyokushin karate sporto klubas „Argus“Panevėžio kyokushin karate sporto klubo „Argus“ pristatomasis puslapis. Sporto klubo naujienos, kovos meno kyokushin karate teoriją, įkūrėjai.
Sporto klubas Sporto klubasG7 Sportas - sporto klubas visai šeimai. Mes Jums siūlome įvairaus pobūdžio treniruotes kartu su patyrusių trenerių komanda, kuris padės pasiekti užsibrėžtų sporto ir sveikatos rezultatų. G7 Sportas - Jūsų sporto klubas.
Stalo teniso klubas ,,Mažoji raketė" Stalo teniso klubas ,,Mažoji raketė"Stalo teniso klubas „Mažoji raketė" įsikūręs Vilniuje pasaže „Pas Juozapą", Laisvės pr. 125. Erdvioje salėje su ITTF sertifikuota grindų danga, puikiu 600 Lx apšvietimu ir galinga vėdinimo sistema.
Alytaus lankininkų klubas "Žaliasis lankas" Alytaus lankininkų klubas "Žaliasis lankas"Šaudymas iš lanko - tai pramoga, laisvalaikio užsiėmimas bei sportas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Jeigu norite neįprastai praleisti laisvalaikį, atsipalaiduoti po darbų ar mokslų, susipažinti su naujais žmonėmis, dalyvauti įdomiose varžybose, smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais, kitokiu būdu atšvęsti gimtadienį, o gal netgi tapti profesionaliu sportininku - užsukite pas mus ir pamatysite, kad visa tai yra įmanoma!