Elstava -  katilai, šildytuvai, oro kondicionieriai, šildymo sistemos Elstava - katilai, šildytuvai, oro kondicionieriai, šildymo sistemosDujiniai, skysto kuro, kieto kuro katilai ir jų priedai, katilinių įranga, skysto kuro talpos, akumuliacinės talpos, dujiniai ir vandeniniai oro šildytuvai, oro kondicionieriai, šildymo valdikliai ir reguliatoriai, dujų detektoriai ir uždujinimo signalizacijos, lauko šildytuvai terasoms ir lauko kavinėms. Konsultavimas, prekyba, įrengimas, aptarnavimas.
Tinkavimas, šiltinimas, apdaila plytelėmis Tinkavimas, šiltinimas, apdaila plytelėmisTinkuojame pastatų vidų ir išorę paprastu ir dekoratyviniu tinku. Klijuojame plyteles. Apšiltiname fasadus tinkuojamosiomis fasado šiltinimo sistemomis. Esame patyrę statybos specialistai, dirbame našiai ir kokybiškai. Turime visą mechanizuotam darbui reikalingą statybos įrangą.
UAB Oruva UAB OruvaUAB Oruva - siūlomi šiuolaikiški kondicionieriai pasižymi nedideliu elektros energijos suvartojimu, todėl tai padės taupiai vėsinti savas patalpas, be to, įranga pasižymi gera triukšmo izoliacija, todėl nebūsite trikdomas pašalinių garsų. Mūsų parduodama ir lengvai valdoma produkcija yra skirta namams, biurams, komercinėms, sandėliavimo patalpoms.
Portalas apie statybą, apdailą, gerbūvį - www.nuopamatu.lt Portalas apie statybą, apdailą, gerbūvį - www.nuopamatu.ltNaujas portalas www.nuopamatu.lt: rasite daug informacijos apie statybas, apdailą, buities darbus, patarimų "pasidaryk pats" ir pan. tema. Taip pat kviečiame (ypač jei dirbate statybų srityje) pasidalinti savo turima informacija su mūsų skaitytojais. Tai bus jums nemokama reklama: straipsnio apačioje patalpinsime jūsų logotipą su nuoroda į jūsų tinklapį ar į skelbimą, sukurtą www.nuopamatu.lt.
Rąstiniai namai Rąstiniai namaiRąstinių namų gamyba,statyba,apdaila. Medžio teikinimo paslaugos. Lino pluoštas rąstinių namų šiltinimui. Stogų dengimas
Darus, UAB - Garažo, metaliniai kiemo vartai, spynos ir automatikos Darus, UAB - Garažo, metaliniai kiemo vartai, spynos ir automatikosĮmonė siūlo nebrangias, geriausiai atitinkančias vartotojų poreikius, metalinius slenkamus ir varstomus kiemo vartus, automatines kiemo vartų sistemas "Life", kelio užtvarus, buitinius ir pramoninius sekcijinius garažo vartus priešgaisrinius vartus, pakrovimo rampas ir sandarinimo rankoves, slenkamų ir varstomų vartų furnitūrą, greitaeigius vartus specialiems pramonės įmonių poreikiams, nerūdijančio plieno kiemo vartų spynas LOCINOX.
Stogo dangos Stogo dangosStogo dangos, danga - statybinės medžiagos, stogų dengimas.
Vejų Įrengimas Vejų ĮrengimasApželdinimas, vejos, alpinariumų, vandens telkinių ir kitų dekoratyvinių aplinkos elementų, automatinių laistymo sistemų įrengimas, patarimai, pavyzdžiai.