koronamap.lt - Koronaviruso informacija Lietuvoje ir pasaulyje. koronamap.lt - Koronaviruso informacija Lietuvoje ir pasaulyje.Žemėlapis, vaizduojantis koronaviruso užfiksuotų atvejų skaičius Lietuvoje ir pasaulyje.
Evaldas Liutkus - Tinklaraštis Evaldas Liutkus - TinklaraštisLiutkus.eu – asmeninis Evaldo Liutkaus tinklaraštis. Jame pristatomas autorius ir jo požiūris į gyvenimą bei pasaulio reiškinius. Kaip ir gyvenimas yra margas ir įvairiapusiškas, taip ir šis tinklaraštis. Todėl sunku išskirti vieną temą, kuriai šiame tinklaraštyje skiriamas didžiausias dėmesys. liutkus.eu tinklarašyje rašoma apie tai, kas svarbu autoriui, autoriaus pastebėjimai ir įžvalgos.
Internetas. Verslas. Technologijos. Internetas. Verslas. Technologijos.Vytauto Bartulio asmeninis blogas apie internetą bei technologijas per verslo prizmę.
Svetainė daugiabučių namų bendrijoms (DNSB)! Svetainė daugiabučių namų bendrijoms (DNSB)!Svetainės tikslas - suartinti daugiabučių namų gyventojus, valdant namų bendriją. Tai e-įrankis, leidžiantis bendrijų pirmininkams pateikti informaciją apie savo bendrijos valdymą ir gerinti savo įvaizdį, o gyventojams - greičiau sužinoti informaciją apie bendrijos valdymą ir nekaltinti pirmininko tuo, ko nežino. Čia rasite bendrijos naujienas, informaciją apie kaimynus, informaciją apie komunalinius mokesčius, teisinius bei kt. patarimus.
Ginklai ir karinė technika Ginklai ir karinė technikaGuns and military vehicles | Ginklai ir karinė technika