Pervezimai i Ispaniją ir Airiją Pervezimai i Ispaniją ir AirijąSaugiai, Greitai ir Patikimai vežame keleivius, siuntas, nestandartinius krovinius į Ispaniją/Lietuvą, Airiją/Lietuvą.
NUPIRKJAI GĖLIŲ NUPIRKJAI GĖLIŲišskirtinės gėlės gėlių puokštės visomis švenčių progomis, vestuvių floristika, švenčių dekoras, koordinavimas, gėlių pristatymas ir užsakymas.
Rebrand.lt Rebrand.ltRebrand.lt vizualinio identiteto paslaugos. Dirbame betarpiškai su klientu, kuriame viską, kas susiję su įmonės įvaizdžiu, nuo pavadinimo ar logotipo, iki internetinės svetainės, el.parduotuvės ar įvaizdinės reklamos.
Pyroshop.lt - fejerverkai internetu Pyroshop.lt - fejerverkai internetuFejerverkai internetu: fejerverkai, spalvoti dūmai, gintaro dulkės, sprogalai, konfeti, bengališkos ugnelės, fejerverkų baterijos, fejerverkų junginiai, fontanai, dangaus žibintai, 3D akiniai, pirotechnika.
Medienos produktai namo vidaus ir lauko apdailai. Medienos produktai namo vidaus ir lauko apdailai.Įvairių profilių ir klasių lauko, vidaus sienų dailylentės, apvadai langams, durims ir grindims, statybinė mediena, impregnuotos terasos lentos, pušinės grindinės lentos.
MB GALERITA MB GALERITAMB „Galerita“ teikia aukštos kokybės vertimus protinga kaina. Šiuo metu verčiama 30 populiariausių kalbų. Kruopščiai atrenkame gimtakalbius vertėjus ir redaktorius. Verčiame tiek žodžiu, raštu ir netgi telefonu. Dokumentus tvirtiname tiek notariškai, tiek biuro parašu. Siūlome įvairų paslaugų spektrą.
Jeans4You Jeans4YouVyriški ir moteriški drabužiai internetu : džinsai, kelnės, sijonai.
Vertimų biuras MB Galerita Vertimų biuras MB GaleritaVertimų biuras MB „Galerita“ siūlo aukščiausios kokybės vertimus už protingą kainą. Šiuo metu verčiame 30 populiariausių kalbų. Siūlome vertimą raštu, žodžiu, telefonu, dokumentų legalizavimą, stilistinį redagavimą.
Minimal Touch Minimal TouchMinimal touch – tai minimalistinio stiliaus papuošalai, kuriuos sukūriau įkvėpta geometrijos, mažų detalių, atsitiktinio žvilgsnio ir mados. Pirmiausia atsirado auskarai kubeliai – jie vos 4 mm dydžio – labai maži, bet tokie ypatingi! Norėjau mažo taškelio arti veido, kuris atgaivintų žvilgsnį, o gavosi visa filosofija: svarbi mergina – papuošalas yra tik po jos. Jis negyvena atskiro gyvenimo, jis atgyja tik pasipuošus.
pukuotaskamuolys.lt pukuotaskamuolys.ltIšskirtiniai drabužiai mergaitėms bei rankų darbo plaukų aksesuarai internetu: suknelės mergaitėms, lietuviškos suknelės, puošnios suknelės mergaitėms, proginių suknelių nuoma, krikštynų suknelės, suknelės Komunijai, o taip pat ir modeliavimas, siuvimas Kaune pagal Jūsų užsakymus.