Medelynas Kaune Medelynas KauneGarliavos Medelynas šalia Kauno: lapuočiai, spygliuočiai medžiai ir krūmai, vaiskrūmiai, vaismedžiai. Teikiamos įvairios aplinkos priežiūros paslaugos: aplinkos projektavimas, aplinkos apželdinimas, apšvietimo projektavimas ir įrengimas, baseinų, fontanų įrengimas, terasos ar stogo apželdinimas.
Lauko durys - Medinės ar metalinės Lauko durys - Medinės ar metalinėsDidelis medinių ir metalinių lauko durų pasirinkimas. Net 5 salonai Lietuvoje. Durų montavimas bei individualus užsakymas.
Katis Medy Katis MedyModernios kačių drąskyklės ir tualetai. Rankų darbas, minimalizmas ir natūralios medžiagos. Pagaminta Lietuvoje
www/likvidoras.lt www/likvidoras.ltNaujų ir naudotų prekių pardavimas už teisingą kainą. Naujos prekės ir prekės su pakuotės arba išorės pažeidimais Ekspozicinės prekės iš parodų ar parduotuvių vitrinų Prekės nukainotos dėl modelių kaitos Prekės iš bankrutuojančių, likviduojamų įmonių
Sporto ir laisvalaikio prekės internetu Sporto ir laisvalaikio prekės internetuSporto ir laisvalaikio prekės internetu: treniruokliai, sporto prekės, maisto papildai, įrankiai, prekės vaikams, elektros prekės, apranga ir avalynė, žvejybos ir medžioklės reikmenys, buities prekės, aerobikos ir gimnastikos prekės, laisvalaikio ir turizmo prekės, vėdinimo įranga, kondicionieriai ir kitos prekės.
Doremus DoremusVinilinės grindys ir kiliminė danga: pasirūpinkite, kad Jūsų namai ar biuras atrodytų puikiai. Taip pat gaminame medines terasas.
Dideli meškinai Dideli meškinaiDidelių pliušinių meškinų ir kitų stambių gabaritų pliušinių žaislų skelbimai.
Metaliniai kavos staliukai Metaliniai kavos staliukaiKavos staliukai, gaminame įvairius kavos staliukus pagal jūsų pageidavimus.
Papilio paminklai Papilio paminklaiMes esame šeima gyvenanti Papilio seniunijoje, gaminame paminklus bei kitus akmens gaminius, tvarkome kapavietes.