eSiuntimas.lt eSiuntimas.ltEsiuntimas.lt - pasirūpins Jūsų siuntos greitu pristatymu nuo durų iki durų visame pasaulyje. Patogi platforma, kuri sutaupys Jūsų laiką ir kaštus. Mūsų įmonės strategija – pasiūlyti klientams optimalius siuntų gabenimo sprendimus už priimtiną kainą. Siūlome tik stipriausius tarptautinius vežėjus ir patikimus kvalifikuotus darbutojus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti.
FotografoPaslaugos.lt FotografoPaslaugos.ltAras Radevičius – profesionalus diplomuotas fotografas. Fotografijos srityje dirbantis daugiau nei 15 metų. Tam, kad būtų geras savo srities meistras Aras fotografuoja kiekvieną dieną ir dirba su pačiais įvairiausiais užsakymais.
Tirlimpampam.lt  - mediniai mediniai žaislai ir edukacinės priemonės Tirlimpampam.lt - mediniai mediniai žaislai ir edukacinės priemonėsAukštos kokybės mediniai lavinamieji žaislai, mokomieji žaislai, stalo ir lauko žaidimai bei edukacinės priemonės vaikų ugdymui namuose, darželiuose ir pradinio ugdymo mokyklose.
Santechnikos darbai Santechnikos darbaiProfesionalios santechnikos paslaugos Nuotekų ir vandentiekio sistemas: Kanalizacijos ir vandentiekio vamzdynų montavimas. Šildymo sistemos montavimas, konsultavimas pagal individualius užsakovo poreikius: Šildymo sistemos montavimas, remontas; Grindinio šildymo įrengimas; Radiatorių montavimas, keitimas; Šildymo kolektorių montavimas. Katilinių įrengimas, konsultavimas pagal individualius užsakovo poreikius: Dujinių katilų montavimas; Granulinių katilų montavimas; Kieto kuro katilų montavimas; Šilumos siurblių (oras-vanduo) montavimas. Kiti darbai: Gaisrinių vamzdynų montavimas, remontas; Oro linijų montavimas; Vonios ir dušo kabinos montavimas; Prietaisų montavimas. Taip pat sudaromos objekto sąmatos. Dirbame ne tik Vilniaus mieste, bet ir Vilniaus rajone.
Patogus būdas siųsti siuntas - siusk24.lt Patogus būdas siųsti siuntas - siusk24.ltSiusk24.lt – tai patogus ir greitas būdas siųsti tarptautines siuntas. Užsukite į internetinę svetainę siusk24.lt ir pasinaudokite siuntų pristatymo paslaugomis
Fizikiniai matavimai Fizikiniai matavimaiAkustiniai matavimai ir tyrimai, pastatų sandarumo testavimas, nesandarių vietų diagnostika, triukšmo modeliavimas, pramoninio triukšmo matavimas, termovizinis tyrimas, pastatų energinio naudingumo sertifikavimas, pastatų energinio naudingumo projektavimas.
Medikatus MedikatusMedikatus.lt plataus asortimento dermatologinės ir dekoratyvinės kosmetikos internetu elektroninė parduotuvė. www.medikatus.lt elektroninė parduotuvė atstovauja pasaulyje atpažįstamus kosmetikos prekių ženklus tokius kaip Dr. Rimpler, Isabelle Lancray, Winni‘s, Nanoderma, Cosmofarma ir kt. medikatus.lt internetinės parduotuvės asortimentą sudaro namų kvapai – kurie Jūsų namų (atmosferą) praturtins, pagyvins ar praskaidrins bei padės sukurti Jūsų pasirinktą nuotaiką. Namų švarai puoselėti puikiai tiks švaros prekės ir skalbimo milteliai, kurie suteiks švarą ir malonų aromatą Jūsų rūbams. Taip pat Čia rasite visas plaukų priežiūrai skirtas priemonės. Slenka plaukai? Išsausėje galiukai? Plaukai šiurkštūs ir praradę pradinį žavesį? Užsukite pas mus, rasite visas priemonės nuo plaukų slinkimo, ar jų atstatymui. Mūsų priemonių sudėtis tik natūralūs aliejai ir ekstraktai, tokie kaip : argano aliejus, placentos ekstraktas ir kt. Esame tikri, kad jūsų kosmetikos krepšelį nuo šiol papildys: pudra, kremas ir kaukė, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Maloniai kviečiame aplankyti mūsų elektroninę parduotuvę url adresu: www.medikatus.lt
Fizikinių matavimų laboratorija Fizikinių matavimų laboratorijaAkustiniai matavimai ir tyrimai, sandarumo testas, pastatų sandarumo testas, nesandarių vietų diagnostika, dūmų testas, termovizinis tyrimas, triukšmo matavimai, triukšmo modeliavimas, pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas, konsultavimas. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.
Malkos, Medžio Briketai ir Granulės Vilniuje Malkos, Medžio Briketai ir Granulės VilniujePrekyba malkomis, medžio briketais ir granulėmis Vilniuje ir Vilniaus rajone Geros kokybės sausos malkos yra būtinos norint užtikrinti saugų ir efektyvų degimą. Kuo mažesnė drėgmė, tuo daugiau energijos yra išskiriama degimo metu, todėl ugnis neužgesta ilgiau, ją lengviau uždegti ir palaikyti jos degimą.
Fotografas Tomas Preikša Fotografas Tomas PreikšaVestuvių, asmeninė, maisto, įvaizdinė, portretinė, verslo portretų, profesinių portretų, interjerų, architektūros, reklaminė fotografija.