Viešbučių rezervacija Viešbučių rezervacijaViesbuciurezervacija.lt - tai daugiau kaip 500 000 apgyvendinimo įstaigų visame pasaulyje, kurias rezervuoti galite be jokių užsakymo mokesčių. Mūsų svetainėje rasite kelionių įspūdžius, aktualią turizmo informaciją bei viešbučių rekomendacijas.
Keleivių vežimas į oro uostus, siuntinių pervežimas Keleivių vežimas į oro uostus, siuntinių pervežimasVežame keleivius iš Klaipėdos į Vilniaus, Rygos ir Kauno oro uostus ir atgal. Pageidaujant pasiimame iš namų. Siuntinių gabenimas ir mikroautobusų nuoma.
Pervežimai PervežimaiKeleivių ir siuntų pervežimo paslaugos. Dirbame kasdien jau 12 metų.
Intensyvūs gidų kursai Kaune, UAB „Mūsų odisėja“ (liepos 24-29d.) Intensyvūs gidų kursai Kaune, UAB „Mūsų odisėja“ (liepos 24-29d.)Šių kursų metu per savaitę išklausysite paskaitas: • Architektūros stilių raida Lietuvoje + Lietuvos dailės istorija • Lietuvos geografija ir lankytinos vietos • Lietuvos istorija • Kalbos kultūra ir retorika • Ekskursijų vedimo ir ruošimo metodika + Psichologijos pagrindai + Medžiagos rinkimas ir pateikimas turistinės kelionės metu Mokomosios ekskursijos: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Kauno senamiestis.
Keleivių pervežimas Keleivių pervežimasKeleivių pervežimas nuo durų iki durų.Šiuolaikiškas ir patogus transportas.
Lietuva - Anglija - Lietuva keleivių ir siuntų pervežimas Lietuva - Anglija - Lietuva keleivių ir siuntų pervežimasKeleivių, augintinių, siuntinių, automobilių ir motociklų vežimas LIETUVA - ANGLIJA - LIETUVA. Vežame PIGIAI, GREITAI ir PATOGIAI! +370 655 57722, +447 831 514604, keliaukime.kartu@gmail.com
Kelionės mikroautobusu Kelionės mikroautobusuDIRBAME KIEKVIENĄ DIENĄ.PRISTATYMAS NUO DURŲ IKI DURŲ.KELIONĖS MIKROAUTOBUSAIS IR AUTOBUSAIS.
Automobilių ir krovinių gabenimas Automobilių ir krovinių gabenimasGabename automobilius, motociklus, didelius bei nestandartinius krovinius.
ITAKA Lietuva ITAKA LietuvaKelionespervarsuva.lt - oficialus ITAKA Lietuva tinklalapis, kuriame rasite ITAKA kelionių iš Varšuvos kryptis, paskutinės minutės pasiūlymus bei kelionių iš Lenkijos paieškos sistemą, kuri padės rasti geriausią kainos ir kokybės santykį pasirinktai kelionei.
Vežame keleivius į iš iš oro uostųRėmėjų nuoroda Vežame keleivius į iš iš oro uostųPrisitaikome prie lėktuvų skrydžių. Keleiviai paimami iš jūsų pageidaujamos vietos. Išrašomos sąskaitos faktūros. GALIMI ĮVAIRŪS UŽSAKYMAI. Šeimoms ir žmonių grupėms taikomos nuolaidos.