Kompiuterinės technikos elektroninė parduotuvė it24.lt Kompiuterinės technikos elektroninė parduotuvė it24.ltKompiuterinės technikos internetinė parduotuvė. Tik naujos, kokybiškos ir su garantija prekės. Geros kainos ir profesionalų patarimai.
kompiuteriui.lt kompiuteriui.ltSpausdintuvų kasetės, kompiuterių priežiūra ir remontas.
Sviestuvai SviestuvaiŠviestuvami namams patikimi ir užtikrinantis kokybės ir kainos santiki.
iStore.lt - Apple parduotuvė iStore.lt - Apple parduotuvėApple iPhone telefonai, MacBook nešiojami ir iMac staliniai kompiuteriai, iPad planšetės, iPod grotuvai bei įvairūs Apple aksesuarai ir priedai specializuotoje Apple parduotuvėje pigiau.
Electric Green Electric GreenInternetinis kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklas. Internetinė parduotuvė Jūsų laukia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pirkti internetu dabar yra ne tik patogu, bet ir greita, pigu ir paprasta.
Edas EdasPrekyba – kompiuteriais ir jų dalimis, dauginimo technika ir jos eksploatacinėmis medžiagomis, telefoninio ryšio stotelėmis, telefonais ir bevielio ryšio telefonais, biuro popieriumi, reklamine išorės ir vidaus apšvietimo technika, kitais vizualinių efektų įrenginiais.
Baifoteka, UAB Baifoteka, UABVisoje Lietuvoje - kompiuteriai, periferija, skaitmeninė technika, techninė priežiūra, tinklai, instaliavimas, kompleksiniai sprendimai, programavimas, www svetainių kūrimas ir t.t.
IT produktai bei paslaugos IT produktai bei paslaugosAsmeninių bei nešiojamų kompiuterių ir tarnybinių stočių su prekiniu ženklu "Magnum" gamyba, prekyba kompiuterine bei programine įranga, kompiuterių tinklų projektavimas ir instaliavimas, buhalterinės apskaitos bei verslo valdymo sistemų diegimas.
Nkc, UAB Nkc, UABKompiuterinės technikos pardavimas ir priežiūra, kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas.
Kompiuterių remontas, priežiūra, duomenų atstatymas. Kompiuterių remontas, priežiūra, duomenų atstatymas.Teikiame pslaugas tiek įmonėms tiek fiziniams asmenims : Kompiuterių remontas, modifikavimas, Instaliavimas, Priežiūra. Kompiuterinių tinklų (LAN, WLAN, VPN ir kt.) projektavimas ir diegimas. Atsarginės duomenų kopijos, Duomenų atstatymas, Serverių priežiūra, IT auditas.