Shventė.lt - Renginių vedėjų ir DJ paslaugos Shventė.lt - Renginių vedėjų ir DJ paslaugos Mes puiki komanda: charizmatiškų vedėjų rankose - Jūsų šventės vairas, o nenustygstančio vietoje DJ pulte - Jūsų mėgstama muzika. Kiekvieno iš mūsų akyse dega idėjos, entuziasmo, muzikos ritmo ugnelės, o Jūsų šventėje ši mūsų bendra energija veržiasi kaip šventinis fejeverkas.
Profesionalaus fotografo paslaugos - kaip išsirinkti tikrai gerą specialistą? Profesionalaus fotografo paslaugos - kaip išsirinkti tikrai gerą specialistą? Fotografija šiandien - ir menas, ir darbas, ir laisvalaikis. Skaitmeniniai prietaisai mums leidžia įsiamžinti bet kurioje erdvėje ir bet kuriuo paros metu, o daugybė redagavimo ir retušavimo programėlių paprastą nuotrauką paverčia tikru meno kūriniu. Ir tai puiku! Tačiau, planuojant vestuves, krikštynas ar kitą reikšmingą šeimos šventę mūsų lūkesčiai fotografijų kokybei tampa gerokai didesni ir štai čia mums prireikia profesionalaus fotografo paslaugų. Tad kaip nepasimesti jūroje skelbimų ir pasamdyti tinkamą specialistą? Visuomet labai praverčia rekomendacijos - draugų, šeimos narių, paslaugomis pasinaudojusių klientų (pastarąsias dažnai galime rasti profesionalaus fotografo paslaugas teikiančiojo interneto svetainėje ar facebook paskyroje), tačiau, vien tik gerais atsiliepimais pasikliauti nevertėtų. Mes visi esame skirtingi, taigi, kas tiko Jūsų draugams, nebūtinai tiks ir Jums. Kiekvienas save gerbiantis fotografas turi didesnę ar mažesnę savo darbų galeriją, kitaip vadinamą "portfolio", nepatingėkite jos peržiūrėti, nes kiekvienas menininkas turi savitą stilių, kuris, gali būti, Jums visai nepatiks. Paskutinis, bet, bene svarbiausias žingsnis renkantis fotografą yra pokalbis su juo pačiu. Būtinai aptarkite visas smulkmenas, išsakykite savo lūkesčius, juk profesionalaus fotografo paslaugos nėra standartinis dešimties krikštynų nuotraukų ar penkiasdešimties vestuvinių nuotraukų paketas. Kiekviena šventė individuali, taigi ir profesionalaus fotografo paslaugos turi atitikti Jūsų lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Nuoširdžiai linkiu pačių gražiausių švenčių, na, o jeigu dar neturite fotografo, kviečiu užsukti į https://www.orintamass.lt/ ir susipažinti su mano darbais!
SMART events SMART eventsVerslo renginių organizavimas, asmeninių švenčių bei kūrybinių projektų įgyvendinimas
Laimingos akys – renginių organizavimas Laimingos akys – renginių organizavimasLaimingos akys – renginiai tavo sielai: kasmetinis renginys moterims „(Ne)Tobula moteris“, stovyklos moterims, šventės moterims, seminarai, mokymai, savanoriški renginiai.
Renginių organizavimas ir dekoravimas Renginių organizavimas ir dekoravimasVestuvės, krikštynos, stilingi vaikų gimtadieniai. Organizavimas ir dekoravimas. Vaikų kambarių dekoras. Kalėdinis dekoras. Vitrinų dekoravimas. Įmonių renginiai.