Baigiamieji, kursiniai ir kiti rašto darbai (INFORMATIKA) Baigiamieji, kursiniai ir kiti rašto darbai (INFORMATIKA)Padedame studentams rašyti informatikos, informacinių technologijų srities rašto darbus: baigiamieji BAKALAURO, MAGISTRO, DIPLOMINIAI darbai. Rašome ir konsultuojame ruošiant informatikos KURSINIUS darbus, referatus, laboratorinius, namų, savarankiškus ir kitus rašto darbus iš informatikos srities.
Nemokamas skelbimu portalas studentams ir moksleiviams www.thanks.lt Nemokamas skelbimu portalas studentams ir moksleiviams www.thanks.ltNaujas nemokamų skelbimų portalas studentams ir moksleiviams. Pas mus galite rasti Jums reikalingas knygas ir konspektus, kambarioką, kelionės draugą, darbą ar praktiką.
Pirmunas.lt - referatai Pirmunas.lt - referataiReferatai, rašiniai, konspektai, analizės, diplominiai ir kiti darbai.. Pirmunas.lt - mokytis taps dar lengviau!
Susirask pratybų ir vadovėlių atsakymų čia Susirask pratybų ir vadovėlių atsakymų čiaVisokių pratybų, vadovėlių ir kitų leidinių, skirtų mokymuisi, atsakymų archyvas. Čia rasi ne tik tai - yra ir forumas, biblioteka bei daug kitokių resursų.
ARLANĖ kompiuterių mokykla ARLANĖ kompiuterių mokyklaKompiuterių kursai, seminarai, web dizainas, programavimas, office.
Matematika - math24.info Matematika - math24.infoMath24.info puslapyje rasite matematikos formules, testus, skaičiuotuvus, diskusijų lentą, matematikos terminų žodyną ir dar daug visko, ko gali prireikti sprendžiant matematikos uždavinius
Studiumgenerale.lt Studiumgenerale.ltDiplominiai, magistro, bakalauro darbai, moksliniai tiriamieji rašto darbai pagal užsakymą. SPSS tyrimai.
Kauno apskrities viešoji biblioteka Kauno apskrities viešoji bibliotekaStruktūra, naujienos, teikiamos paslaugos, katalogai, duomenų bazės.
writeworks.lt writeworks.ltWriteWorks.lt - profesionali pagalba studentams, rašantiem kursinius, bakalauro, magistro darbus
www.knygininkas.lt www.knygininkas.ltMokslinė, profesinė techninė, studijų literatūra skirta aukštųjų mokyklų ir kolegijų studentams bei dėstytojams taip pat verslininkams, medikams, teisininkams ir kt.