VGTU biblioteka VGTU bibliotekaInformacija apie biblioteką ir universitetą, struktūra, katalogai, teikiamos paslaugos.
Vilniaus m. A. Mickevičiaus biblioteka Vilniaus m. A. Mickevičiaus bibliotekaSkatiname žinių visuomenės raidą, užtikrinant teisę į informaciją, raiškos laisvę ir suteikiant galimybę visiems ir kiekvienam Vilniaus miesto gyventojui naudotis bibliotekos informaciniais ištekliais, taip pat skatinti regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų veiklą, integruojant daugiatautę Rytų Lietuvos regiono bendruomenę.
Vilniaus universiteto bibliotekos svetainė Vilniaus universiteto bibliotekos svetainėVilniaus universiteto bibliotekos misija yra dalyvauti žinių visuomenės kūrime, sudaryti sąlygas universiteto bendruomenei naudotis informacijos ištekliais rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus; kaupti, saugoti ir atskleisti spaudos bei rašto paveldą.
Zarasų VB Zarasų VBZarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka.
E-biblioteka E-bibliotekaElektroninės knygos, žurnalai. Įdomir ir naudinga literatūra.
Dienos citata - Didžiausias citatų portalas Lietuvoje Dienos citata - Didžiausias citatų portalas LietuvojeŽymių žmonių citatos, mintys, sentencijos, posakiai, aforizmai ir patarlės, bei trumpas autoriaus aprašymas. Kiekvieną dieną po naują citatą!
Info pamarys Info pamarysInternetinė Šilutės enciklopedija – tai elektroninis žinynas, svetainė, kurioje bus bandoma surinkti ir paviešinti informaciją apie Šilutės žmones, vietoves, įvykius, objektus ir kt. Informacijos kiekis ir tematika priklausys nuo Jūsų, gerbiami naršytojai. Ši internetinė svetainė neturi atlyginimą gaunančių administratorių ar kitų darbuotojų, todėl informacija joje pildysis taip greitai, kaip stipriai Jūs, šilutiškiai, norėsite turėti savo krašto žinyną internete ir kaip gausiai teiksite medžiagą (informacijos pateikimo taisyklės - žr. meniu: Apie - Informacijos pateikimas).