VšĮ "Teisių gynimo centras" VšĮ "Teisių gynimo centras"Teikiame advokato, teisines, finansines, ekonomines konsultacijas ir paslaugas, atstovaujame administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, mokestiniai ginčai, įmonių veiklos finansinis ir ekonominis vertinimas, verslo planai.
Nemokami skelbimai Lietuvoje Nemokami skelbimai LietuvojeKlasifikuotų skelbimų portalas oimarket siūlo įsidėti nemokamą skelbimą ir jš parodyti visiems. Jeigu teikiate paslaugas arba patys ieškote, kad jums galėtų atlikti darbus. Taip pat čia rasite daugybę naudotų daiktų, pavyzdžiui buitinės techikos, mobiliųjų telefonų, kompiuterių, drabužių, automobilių ir kitų įvairiausių dalykų. Oimarket portalas siūlo susikurti pardavėjo profilį, kuriame galėsite pateikti tik savo skelbimus bei aprašymą apie savo veiklą.
Kaminkrėtys KaminkrėtysKaminų valymas ir remontas, visi kaminkrečių darbai.
DALIUS & GRETA DESIGN - interjerai, projektavimas, konsultacijos DALIUS & GRETA DESIGN - interjerai, projektavimas, konsultacijosTai ne DOLCE & GABBANA, o DALIUS & GRETA! Todėl nebūtina turėti milijonų, norint gyventi jaukiai, patogiai ir laimingai! Padėsime sukurti Jūsų svajonių namus ar atnaujinti širdžiai mielą butuką per daug neišlaidaujant, kad užtektų pinigų iškilmingai įkurtuvių puotai!
Mikrokreditas MikrokreditasTrumpalaikis vartojimo kreditas iki 1000 Lt per 20 min.
Jatora JatoraInnoseal maišelių uždarymo aparatas, profesionali chemija, vienkartiniai indai, pramoninis popierius, plastikiniai kibirėliai-buteliukai, popieriniai krepšeliai konditerijai, lipnios juostos, strech plėvelė.
AVM Projektai AVM ProjektaiTeikiame paslaugas apsaugos sistemų, vaizdo stebėjimo sistemų, IT paslaugų, įvairių elektronikos sprendimų srityse. Paslaugas atliekame geromis kainomis, ypatingai koncentruojamės į aukštą kokybę. Siekiame, kad klientas būtų 100 proc. patenkintas bei su juo užmegzti ilgalaikius ryšius.