Statymai StatymaiKaip uždirbti iš sporto statymų. Sporto lažybų mokymų projektas
Dviračių sportas Dviračių sportasDviračių sporto naujienos iš Lietuvos ir pasaulio
Sporto klubai baseinai spa sporto mokyklos | sportolaikas lt Sporto klubai baseinai spa sporto mokyklos | sportolaikas ltInformacija apie sporto klubus, baseinus, spa ir kitas įmones susijusias su sportu. Patogi paieška, žemėlapis, atsiliepimai, įmonių kontaktai. Raskite artimiausią sporto klubą ar sporto prekių parduotuvę.
Krepšinio pasaulis Krepšinio pasaulisKrepsiniopasaulis.lt - krepšinio naujienų portalas, kuriame galima ne tik perskaityti straipsnius, tačiau ir pamatyti įdomius video apie krepšinį, jo elementus, taip pat juokingus krepšininkų interviu.
Krepšinio mokykla Krepšinio mokyklaKrepsiniomokykla.net - internetinė krepšinio mokykla, kuri suteikia sportininkams žinių, kaip reikia treniruotis, kokius pratimus atlikti norint patobulinti vieną ar kitą krepšinio elementą. Įvairūs patarimai kaip atlikti apšilimą, kaip patobulinti driblingo, gynybos įgūdžius ar praplėsti klaidinančių judesių arsenalą.
Krepšinio centras Krepšinio centrasKrepsiniocentras.lt - internetinis krepšinio naujienų portalas. Krepšinio naujienos, seminarai, projektai, stovyklos, turnyrai, rinktinių naujienos ir visa kita informacija apie krepšinį.
Šakių Krepšinis Šakių Krepšinissakiukrepsinis.lt - krepšinio veikla Šakiuose ir Šakių rajone. Krepšinio turnyrai, renginiai, varžybos, klubai.
Krepšinis gyvai Krepšinis gyvaiKrepsinisgyvai.lt - krepšinio transliacijos tiesiogiai, internetu. NBA, Eurolygos, LKL reguliaraus sezono, atkrintamųjų varžybų, finalų transliacijos tiesiogiai.
kaslaimes.eu kaslaimes.euTik reikšminga informacija apie Eurolygą. Jei dalyvauji spėlionėse, „Fantasy“ žaidimuose ar dažnai sukerti rankomis su draugais dėl rungtynių rezultatų, šie informaciniai įrankiai padės tau pakilti į aukštesnį lygį.