Ulf Evenas Aikido Centras Ulf Evenas Aikido CentrasMes mokome beginklės ir ginkluotos kovos metodų. Centre yra sudarytos geriausios sąlygos visiems norintiems užsiiminėti Takemusu Aikido.
Grizlis, sporto ir sveikatingumo klubas Kaune Grizlis, sporto ir sveikatingumo klubas KauneSporto klubas Grizlis Treniruoklių salė, Aikido, Kudo, Baseinas ir sauna
Futbolo Klubas-FK ŠEŠUPĖ Futbolo Klubas-FK ŠEŠUPĖFK "ŠEŠUPĖ" - šaunus, labai draugiškas ir pats geriausias Klubas, kuris gimė: 2000.05.10.
Krepšinio klubas Krepšinio klubasKrepsinioKlubas.lt - jaunimo krepšinio klubas įkurtas 2006 metais Kauno mieste. Komanda rungtyniauja įvairiuose miesto turnyruose.
Sporto ir sveikatingumo centras "ATĖNAI" Sporto ir sveikatingumo centras "ATĖNAI"Šilutės sporto ir sveikatingumo centras "Atėnai" yra kompleksas. Čia kiekvienas vienoje vietoje gali treniruotis įvairiais būdais.
Stalo teniso klubas Kaune – tklubas Stalo teniso klubas Kaune – tklubasNaujai pravėręs duris, stalo teniso klubas, kviečia tiek profesionaliai žaidžiančius, tiek norinčius išbandyti šia populiarėjančią sporto šaką adresu: Pramonės prospektas 24a.
Sporto klubas Sporto klubasKovinio sporto klubas Vilniuje kviečia naujus narius užsiimti Jiu-Jitsu, MMA ir Krav Maga treniruotėmis. Įgysite pasitikėjimo savo jėgomis, įgysite puikią
Uždara paplūdimio tinklinio arena "Credit24 Arena" Uždara paplūdimio tinklinio arena "Credit24 Arena"Kviečiame žaisti tinklinį uždaroje „CREDIT 24“ paplūdimio tinklinio arenoje, esančioje Žirmūnų g. 68, Vilniuje. Arenoje yra dvi paplūdimio tinklinio aikštelės. Patogi vieta, paplūdimio smėlis ir gera kompanija leis puikiai praleisti laiką. Pasportavę galėsite nusiprausti duše. Taip pat galėsite pažaisti paplūdimio krepšinį, o tėvai su vaikais – palikti savo atžalas žaidimų aikštelėje.
Kovos menu namai Kovos menu namaiMma, bjj, grappling bei wushu treniruotės Klaipėdoje.