Migracijos problemų analizė Migracijos problemų analizėTai tinklaraštis apie vieną iš didžiausių XXI a. problemą - migraciją, jos mastus, pagrindines priežastis, bei pasekmes. Čia pateikiami ir išvykstančiųjų iš Lietuvos žmonių didėjantys mastai, bei sprendžiami klausimai, kokiomis priemonėmis, pažaboti migraciją.
Kyšiai.lt Kyšiai.ltPortalas prieš korupciją, diskusijos apie kyšius
Vartotojų teisės Vartotojų teisėsTinklapis apie pagrindines vartotojų teises Europos Sąjungoje. Ar žinote, kad turite tokias pačias pagrindines vartotojo teises, kaip ir kiti Europos Sąjungos gyventojai - vokiečiai, prancūzai ar belgai?
Praeivio dienoraštis Praeivio dienoraštisDienoraščio autoriaus asmeninės patirtys ir mintys besilankant informacijos šiukšlyne, kitaip dar žinomu interneto vardu.
LGHD virtualus archyvas LGHD virtualus archyvasSuskaitmeninti archyviniai metrikai, žodynai, pagalba archyvinei paieškai.
Šeimos biudžetas Šeimos biudžetasŠeimos biudžetas tai asmeninė finansų stebėjimo programa internete.
Auklės.lt - "Mamos ir auklės" puslapis Auklės.lt - "Mamos ir auklės" puslapisAuklių agentūros "Mama ir auklė" puslapis su paslaugų aprašymu, anketomis, idėjomis vaikų veiklai, patarimais šeimoms ir Lavinantys.Lt el. parduotuve
Viešvilės vaikų globos namai Viešvilės vaikų globos namaiSocialiai apleistų vaikų ir našlaičių priežiūra ir ugdymas.