Draudėjų asociacija Draudėjų asociacijaDraudėjų asociacija - ne pelno siekianti draudėjų, apdraustųjų, naudos gavėjų ir nukentėjusių trečiųjų asmenų interesus atstovaujanti ir jų teises ginanti organizacija. Draudėjų asociacijos pagrindą sudaro kvalifikuoti ir patyrę teisininkai, turintys ilgametę teisinio darbo draudimo srityje patirtį.
Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijaVeiklos kryptys: kokybės ir inovacijų tyrimai; švietimas; profesionalio kolektyvinės nuomonės pareiškimas kokybės vadybos klausimais; inovacijų rėmimas.
Labdaros ir paramos fondas Labdaros ir paramos fondasLabdaros ir paramos fondas Alfa-1 padeda labiausiai likimo nuskriaustiems žmonėms: yra įkūręs vaikų dienos centrą, į kurį susirenka vaikai iš socialinės rizikos šeimų. Čia vaikus moko religinių tiesų, jautrumo ir supratingumo, lanko senukus senelių namuose, aktyviai prisideda prie bendruomenės ir paramos renginių, lanko jaunimą Kauno nepilnamečių pataisos namuose.
Meilės vartai VšĮ Meilės vartai VšĮMeilės vartai stengiasi patarti ir parodyti pavyzdį kaip lengviau susipažinti. Rengti pažinčių vakarėlis ir padrasinti jus naujoms pažintims.
Draudimo portalas draudi.lt Draudimo portalas draudi.ltDraudėjų, apdraustųjų portalas draudi.lt. Draudimas paprastai - visa draudimo paslaugų vartotojui reikalinga informacija. Aktualūs straipsniai, patarimai.
Dirbk Lietuvoje! Dirbk Lietuvoje!„Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. Šis portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiai persikelti į Lietuvą.