LGHD virtualus archyvas LGHD virtualus archyvasSuskaitmeninti archyviniai metrikai, žodynai, pagalba archyvinei paieškai.
Šeimos biudžetas Šeimos biudžetasŠeimos biudžetas tai asmeninė finansų stebėjimo programa internete.
Auklės.lt - "Mamos ir auklės" puslapis Auklės.lt - "Mamos ir auklės" puslapisAuklių agentūros "Mama ir auklė" puslapis su paslaugų aprašymu, anketomis, idėjomis vaikų veiklai, patarimais šeimoms ir Lavinantys.Lt el. parduotuve
Viešvilės vaikų globos namai Viešvilės vaikų globos namaiSocialiai apleistų vaikų ir našlaičių priežiūra ir ugdymas.
Darbas, jaunimo organizacija Darbas, jaunimo organizacijaJaunimo organizacija, siekianti įtraukti Lietuvos jaunimą į aktyvią politinę ir visuomeninę veiklą.
Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.Rėmėjų nuoroda Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas padedantis surinkti pinigų vargstantiems žmonėms. Fondui vadovauja ir TV laidą veda Edita Mildažytė.
Pavel.lt | The Dream Begins Pavel.lt | The Dream BeginsIšsamus tinklaraštis/blogas apie artėjančias ir jau vykstančias studijas Didžiojoje Britanijoje, apie aktorystės meną. Patarimai kaip stoti, ką daryti, kaip studijuoti. Kas įdomaus, kas naujo, kaip elgtis ir kaip ne. Viskas būsiems studentams ir aktoriams.
Today TodayAsmeninis dienorastis, hobis, paslaugos.
Vestuvės PLIUS Vestuvės PLIUSČia patogiai ir greitai surasite visą vestuvėms reikalingą informaciją.